URBANKIDDO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 22 august 2016.
Identitate
- Denumire legală
- URBANKIDDO S.R.L.
- CUI
- 36441970
- Nr. înmatriculare
- J12/3132/2016
- EUID
- ROONRC.J12/3132/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 august 2016
Sediu social
- Adresă
- AUREL SUCIU, nr. 15, ap. 1, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400440
Contact
- Telefon
- 0744 664 607
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 14 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.08.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FELFALUSI IULIA LUDMILA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 209 din 289 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9329, județul Cluj, peste 28% dintre firmele clasei. Locul 35.279 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 31%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35.783 lei | 21.412 lei | — | 86.067 lei | 2.912 lei | 83.155 lei |
| 2024 | 51.864 lei | 35.972 lei | — | 62.707 lei | 964 lei | 61.743 lei |
| 2023 | 46.950 lei | 33.610 lei | 0 | 41.488 lei | 717 lei | 40.771 lei |
| 2022 | 34.434 lei | 26.551 lei | 1 | 27.656 lei | 495 lei | 27.161 lei |
| 2021 | 26.186 lei | 13.555 lei | 1 | 25.883 lei | 1.273 lei | 24.610 lei |
| 2020 | 43.140 lei | 9.762 lei | 1 | 25.796 lei | 4.741 lei | 21.055 lei |
| 2019 | 45.812 lei | 9.529 lei | 1 | 14.086 lei | 2.793 lei | 11.293 lei |
| 2018 | 27.491 lei | -410 lei | 1 | 5.116 lei | 3.352 lei | 1.764 lei |
| 2017 | 12.624 lei | 1.974 lei | 1 | 4.509 lei | 2.335 lei | 2.174 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.783 lei
- Venituri totale
- 36.061 lei
- Cheltuieli totale
- 10.570 lei
- Profit brut
- 25.491 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.412 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 237 lei
- Active circulante
- 85.830 lei
- Stocuri
- 3.339 lei
- Creanțe
- 81.801 lei
- Casa și conturi la bănci
- 690 lei
- Datorii
- 2.912 lei
- Capitaluri
- 83.155 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.864 lei
- Venituri totale
- 52.145 lei
- Cheltuieli totale
- 9.320 lei
- Profit brut
- 42.825 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.972 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 426 lei
- Active circulante
- 62.281 lei
- Stocuri
- 5.507 lei
- Creanțe
- 55.812 lei
- Casa și conturi la bănci
- 962 lei
- Datorii
- 964 lei
- Capitaluri
- 61.743 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.950 lei
- Venituri totale
- 47.125 lei
- Cheltuieli totale
- 7.773 lei
- Profit brut
- 39.352 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.610 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 41.488 lei
- Stocuri
- 1.812 lei
- Creanțe
- 39.421 lei
- Casa și conturi la bănci
- 255 lei
- Datorii
- 717 lei
- Capitaluri
- 40.771 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 34.434 lei
- Venituri totale
- 34.469 lei
- Cheltuieli totale
- 6.885 lei
- Profit brut
- 27.584 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 26.551 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 27.656 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 26.174 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.482 lei
- Datorii
- 495 lei
- Capitaluri
- 27.161 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.186 lei
- Venituri totale
- 26.336 lei
- Cheltuieli totale
- 12.149 lei
- Profit brut
- 14.187 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.555 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 25.883 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 25.534 lei
- Casa și conturi la bănci
- 349 lei
- Datorii
- 1.273 lei
- Capitaluri
- 24.610 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.140 lei
- Venituri totale
- 43.155 lei
- Cheltuieli totale
- 32.752 lei
- Profit brut
- 10.403 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.762 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 25.796 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.310 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.486 lei
- Datorii
- 4.741 lei
- Capitaluri
- 21.055 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 45.812 lei
- Venituri totale
- 45.812 lei
- Cheltuieli totale
- 35.825 lei
- Profit brut
- 9.987 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.529 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.086 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 14.086 lei
- Datorii
- 2.793 lei
- Capitaluri
- 11.293 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.491 lei
- Venituri totale
- 27.491 lei
- Cheltuieli totale
- 27.626 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 135 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 410 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.116 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.116 lei
- Datorii
- 3.352 lei
- Capitaluri
- 1.764 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.624 lei
- Venituri totale
- 12.624 lei
- Cheltuieli totale
- 10.516 lei
- Profit brut
- 2.108 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.974 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.509 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.491 lei
- Datorii
- 2.335 lei
- Capitaluri
- 2.174 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
- 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.2)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8551 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev.2)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.2)
- 8553 · Școli de conducere (pilotaj) (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9004 · Activități de gestionare a sălilor de spectacole (CAEN Rev.2)
- 9321 · Bâlciuri și parcuri de distracții (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Înmatriculare la registrul comerțului