UNYKQ LUKX STYLE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Caransebeș, înmatriculată la 4 aprilie 2013.
Identitate
- Denumire legală
- UNYKQ LUKX STYLE SRL
- CUI
- 31461403
- Nr. înmatriculare
- J2013000173113
- EUID
- ROONRC.J2013000173113
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 aprilie 2013
Sediu social
- Adresă
- TIMIȘOAREI, nr. 46, Municipiul Caransebeș, Caraș-Severin
- Localitate
- Municipiul Caransebeș, Caraș-Severin
- Cod poștal
- 325400
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.04.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HARAMBAŞA LUCIAN OVIDIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 39 din 111 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, județul Caraș-Severin, peste 66% dintre firmele clasei. Locul 2.309 din 5.022 în tot județul, și locul 1.375 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 6%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 251.058 lei | 52.802 lei | 2 | 182.667 lei | 52.274 lei | 130.393 lei |
| 2024 | 237.158 lei | 30.325 lei | 2 | 193.609 lei | 86.019 lei | 107.590 lei |
| 2023 | 181.569 lei | -35.590 lei | 2 | 225.684 lei | 148.418 lei | 77.266 lei |
| 2022 | 168.365 lei | 10.771 lei | 2 | 270.732 lei | 157.876 lei | 112.856 lei |
| 2020 | 140.564 lei | 28.865 lei | 1 | 132.569 lei | 66.343 lei | 66.226 lei |
| 2018 | 129.870 lei | 25.925 lei | 2 | 43.762 lei | 36.130 lei | 7.632 lei |
| 2017 | 81.888 lei | -23.309 lei | 2 | 38.414 lei | 56.707 lei | -18.293 lei |
| 2016 | 76.970 lei | 8.294 lei | 2 | 17.799 lei | 12.782 lei | 5.017 lei |
| 2015 | 68.546 lei | 25.254 lei | 1 | 26.450 lei | 29.727 lei | -3.277 lei |
| 2014 | 25.580 lei | -11.680 lei | 1 | 7.674 lei | 36.205 lei | -28.531 lei |
| 2013 | 10.100 lei | -17.051 lei | 2 | 1.478 lei | 18.329 lei | -16.851 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 251.058 lei
- Venituri totale
- 251.058 lei
- Cheltuieli totale
- 195.998 lei
- Profit brut
- 55.060 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 52.802 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 91.886 lei
- Active circulante
- 90.781 lei
- Stocuri
- 50.969 lei
- Creanțe
- 36.411 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.401 lei
- Datorii
- 52.274 lei
- Capitaluri
- 130.393 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 237.158 lei
- Venituri totale
- 237.158 lei
- Cheltuieli totale
- 204.580 lei
- Profit brut
- 32.578 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.325 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 93.360 lei
- Active circulante
- 100.249 lei
- Stocuri
- 38.007 lei
- Creanțe
- 30.828 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.414 lei
- Datorii
- 86.019 lei
- Capitaluri
- 107.590 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 181.569 lei
- Venituri totale
- 181.569 lei
- Cheltuieli totale
- 215.434 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.865 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.590 lei
- Active imobilizate
- 157.277 lei
- Active circulante
- 68.407 lei
- Stocuri
- 37.037 lei
- Creanțe
- 24.866 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.504 lei
- Datorii
- 148.418 lei
- Capitaluri
- 77.266 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 168.365 lei
- Venituri totale
- 168.365 lei
- Cheltuieli totale
- 155.994 lei
- Profit brut
- 12.371 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.771 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 175.159 lei
- Active circulante
- 95.573 lei
- Stocuri
- 37.102 lei
- Creanțe
- 22.359 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.112 lei
- Datorii
- 157.876 lei
- Capitaluri
- 112.856 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 140.564 lei
- Venituri totale
- 140.564 lei
- Cheltuieli totale
- 110.369 lei
- Profit brut
- 30.195 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.865 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.224 lei
- Active circulante
- 129.345 lei
- Stocuri
- 25.456 lei
- Creanțe
- 10.835 lei
- Casa și conturi la bănci
- 93.054 lei
- Datorii
- 66.343 lei
- Capitaluri
- 66.226 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 129.870 lei
- Venituri totale
- 129.870 lei
- Cheltuieli totale
- 102.647 lei
- Profit brut
- 27.223 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.925 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 43.762 lei
- Stocuri
- 32.767 lei
- Creanțe
- 9.497 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.498 lei
- Datorii
- 36.130 lei
- Capitaluri
- 7.632 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 81.888 lei
- Venituri totale
- 81.992 lei
- Cheltuieli totale
- 104.481 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 22.489 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.309 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 38.414 lei
- Stocuri
- 28.225 lei
- Creanțe
- 8.897 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.292 lei
- Datorii
- 56.707 lei
- Capitaluri
- -18.293 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 76.970 lei
- Venituri totale
- 76.972 lei
- Cheltuieli totale
- 67.756 lei
- Profit brut
- 9.216 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.294 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.799 lei
- Stocuri
- 9.082 lei
- Creanțe
- 4.736 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.981 lei
- Datorii
- 12.782 lei
- Capitaluri
- 5.017 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.546 lei
- Venituri totale
- 68.582 lei
- Cheltuieli totale
- 41.270 lei
- Profit brut
- 27.312 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.254 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 26.450 lei
- Stocuri
- 2.490 lei
- Creanțe
- 980 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.980 lei
- Datorii
- 29.727 lei
- Capitaluri
- -3.277 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 25.580 lei
- Venituri totale
- 25.592 lei
- Cheltuieli totale
- 36.504 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.912 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.680 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.674 lei
- Stocuri
- 620 lei
- Creanțe
- 680 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.374 lei
- Datorii
- 36.205 lei
- Capitaluri
- -28.531 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 10.100 lei
- Venituri totale
- 10.148 lei
- Cheltuieli totale
- 26.894 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.746 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.051 lei
- Active imobilizate
- 1.328 lei
- Active circulante
- 150 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 150 lei
- Datorii
- 18.329 lei
- Capitaluri
- -16.851 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înmatriculare la registrul comerțului