UNLOCK MARKET RESEARCH SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 29 februarie 2008.
Identitate
- Denumire legală
- UNLOCK MARKET RESEARCH SRL
- CUI
- 23404598
- Nr. înmatriculare
- J40/3731/2008
- EUID
- ROONRC.J40/3731/2008
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 februarie 2008
Sediu social
- Adresă
- Str. Gh. Ionescu Sisești, nr. 140A, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Contact
- Telefon
- 0723 404 505
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 aprilie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 7 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.02.2008
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VLAD ADINA - ALEXANDRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 43 din 357 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7320, municipiul București, peste 88% dintre firmele clasei. Locul 16.148 din 132.176 în tot județul, și locul 8.188 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 36%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.648.587 lei | 189.232 lei | 11 | 2.698.356 lei | 2.057.021 lei | 643.388 lei |
| 2024 | 4.163.298 lei | 452.896 lei | 12 | 2.417.448 lei | 1.976.025 lei | 454.156 lei |
| 2023 | 3.348.132 lei | 97.727 lei | 12 | 1.915.412 lei | 1.760.563 lei | 162.526 lei |
| 2022 | 2.884.983 lei | 63.539 lei | 12 | 2.057.677 lei | 2.003.287 lei | 64.799 lei |
| 2021 | 3.858.638 lei | 239.814 lei | 11 | 2.187.244 lei | 1.876.784 lei | 323.737 lei |
| 2020 | 1.829.300 lei | 30.315 lei | 10 | 1.503.480 lei | 1.428.295 lei | 83.922 lei |
| 2019 | 3.440.412 lei | 24.425 lei | 16 | 1.080.642 lei | 985.871 lei | 103.570 lei |
| 2018 | 3.156.100 lei | 38.906 lei | 15 | 1.269.893 lei | 945.234 lei | 332.644 lei |
| 2017 | 3.443.287 lei | 425.781 lei | 11 | 1.284.706 lei | 723.504 lei | 566.009 lei |
| 2016 | 1.293.517 lei | 13.831 lei | 2 | 738.167 lei | 566.471 lei | 171.804 lei |
| 2015 | 975.017 lei | 148.864 lei | 1 | 993.209 lei | 546.350 lei | 446.859 lei |
| 2014 | 1.375.789 lei | 81.922 lei | 2 | 1.855.423 lei | 913.744 lei | 944.226 lei |
| 2013 | 2.241.426 lei | 42.068 lei | 14 | 1.740.372 lei | 724.984 lei | 1.020.076 lei |
| 2012 | 3.204.335 lei | 4.054 lei | 30 | 1.590.525 lei | 624.653 lei | 1.010.250 lei |
| 2011 | 3.474.342 lei | 149.126 lei | 24 | 1.729.630 lei | 690.170 lei | 1.070.893 lei |
| 2010 | 3.657.779 lei | 146.197 lei | 17 | 1.250.082 lei | 366.690 lei | 926.911 lei |
| 2009 | 3.376.981 lei | 141.640 lei | 9 | 1.070.288 lei | 342.346 lei | 780.714 lei |
| 2008 | 2.855.797 lei | 638.074 lei | 15 | 1.005.483 lei | 387.892 lei | 639.074 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.648.587 lei
- Venituri totale
- 3.009.365 lei
- Cheltuieli totale
- 2.785.257 lei
- Profit brut
- 224.108 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 189.232 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 107.630 lei
- Active circulante
- 2.590.726 lei
- Stocuri
- 996.893 lei
- Creanțe
- 1.593.787 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46 lei
- Datorii
- 2.057.021 lei
- Capitaluri
- 643.388 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.050 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.163.298 lei
- Venituri totale
- 4.091.777 lei
- Cheltuieli totale
- 3.577.193 lei
- Profit brut
- 514.584 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 452.896 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 135.019 lei
- Active circulante
- 2.282.429 lei
- Stocuri
- 710.224 lei
- Creanțe
- 1.551.634 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.571 lei
- Datorii
- 1.976.025 lei
- Capitaluri
- 454.156 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.050 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.348.132 lei
- Venituri totale
- 3.345.522 lei
- Cheltuieli totale
- 3.195.660 lei
- Profit brut
- 149.862 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 97.727 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 183.692 lei
- Active circulante
- 1.731.720 lei
- Stocuri
- 666.660 lei
- Creanțe
- 1.006.181 lei
- Casa și conturi la bănci
- 58.879 lei
- Datorii
- 1.760.563 lei
- Capitaluri
- 162.526 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.050 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă · valoare însumată de cel mult 67 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- ADI Centrul Regional pentru Dezvoltare Durabila si Promovare a Turismului "Tara Fagarasului"o atribuire · cel mult 67 mii lei
Ultima atribuire
- T1 2020Cumpărare directă nr. DA24984914
Studiu de piata
67.200 lei · ADI Centrul Regional pentru Dezvoltare Durabila si Promovare a Turismului "Tara Fagarasului" · CPV 79310000-0 · Cumparare directa
Clasamentul contractelor publice din București →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 20 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.