UNIVERSAL GAMING RZV S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 28 octombrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- UNIVERSAL GAMING RZV S.R.L.
- CUI
- 41820393
- Nr. înmatriculare
- J2019014531404
- EUID
- ROONRC.J2019014531404
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 octombrie 2019
Sediu social
- Adresă
- GHIRLANDEI, nr. 2, bl. N1, sc. 6, et. 1, ap. 80, CAMERA 1, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
- Cod poștal
- 62244
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.10.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DRAGNE ANTOANETA FLORIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.736 din 3.713 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7022, municipiul București, peste 53% dintre firmele clasei. Locul 80.144 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 12%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 168.450 lei | 47.840 lei | — | 94.872 lei | 46.392 lei | 48.480 lei |
| 2024 | 150.090 lei | 69.855 lei | — | 143.643 lei | 74.681 lei | 68.962 lei |
| 2023 | 134.950 lei | 69.091 lei | — | 224.364 lei | 137.174 lei | 87.190 lei |
| 2022 | 111.050 lei | 90.948 lei | — | 94.877 lei | 68.464 lei | 26.413 lei |
| 2021 | 110.800 lei | 87.392 lei | — | 194.514 lei | 19.601 lei | 174.913 lei |
| 2020 | 101.150 lei | 81.606 lei | — | 106.330 lei | 18.809 lei | 87.521 lei |
| 2019 | 8.000 lei | 5.715 lei | — | 6.277 lei | 362 lei | 5.915 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 168.450 lei
- Venituri totale
- 168.449 lei
- Cheltuieli totale
- 109.080 lei
- Profit brut
- 59.369 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.840 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 88.533 lei
- Active circulante
- 6.339 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.339 lei
- Datorii
- 46.392 lei
- Capitaluri
- 48.480 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 150.090 lei
- Venituri totale
- 149.340 lei
- Cheltuieli totale
- 66.892 lei
- Profit brut
- 82.448 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 69.855 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 139.684 lei
- Active circulante
- 3.959 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.959 lei
- Datorii
- 74.681 lei
- Capitaluri
- 68.962 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 134.950 lei
- Venituri totale
- 185.002 lei
- Cheltuieli totale
- 102.962 lei
- Profit brut
- 82.040 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 69.091 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 179.629 lei
- Active circulante
- 44.735 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 39.887 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.848 lei
- Datorii
- 137.174 lei
- Capitaluri
- 87.190 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 111.050 lei
- Venituri totale
- 111.046 lei
- Cheltuieli totale
- 17.244 lei
- Profit brut
- 93.802 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 90.948 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 54.826 lei
- Active circulante
- 40.051 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 37.200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.851 lei
- Datorii
- 68.464 lei
- Capitaluri
- 26.413 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 110.800 lei
- Venituri totale
- 110.799 lei
- Cheltuieli totale
- 21.073 lei
- Profit brut
- 89.726 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 87.392 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 59.137 lei
- Active circulante
- 135.377 lei
- Stocuri
- 710 lei
- Creanțe
- 50.546 lei
- Casa și conturi la bănci
- 84.121 lei
- Datorii
- 19.601 lei
- Capitaluri
- 174.913 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 101.150 lei
- Venituri totale
- 101.166 lei
- Cheltuieli totale
- 16.579 lei
- Profit brut
- 84.587 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 81.606 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 49.684 lei
- Active circulante
- 56.646 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 21.872 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.774 lei
- Datorii
- 18.809 lei
- Capitaluri
- 87.521 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.000 lei
- Venituri totale
- 8.000 lei
- Cheltuieli totale
- 2.045 lei
- Profit brut
- 5.955 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.715 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 6.277 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.173 lei
- Casa și conturi la bănci
- 104 lei
- Datorii
- 362 lei
- Capitaluri
- 5.915 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului