UNIQUE CONSTRUCT EXCLUSIVE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Mioveni, înmatriculată la 30 mai 2022.
Identitate
- Denumire legală
- UNIQUE CONSTRUCT EXCLUSIVE S.R.L.
- CUI
- 46215911
- Nr. înmatriculare
- J2022001385030
- EUID
- ROONRC.J2022001385030
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 mai 2022
Sediu social
- Adresă
- DACIA, nr. 267, bl. G1, sc. E, et. 2, ap. 10, Oraș Mioveni, Argeș
- Localitate
- Oraș Mioveni, Argeș
- Cod poștal
- 115400
Contact
- Telefon
- 0731 735 873
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 21 mai 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.05.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOARTĂ ROXANA-MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 217 din 253 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4100, județul Argeș, peste 15% dintre firmele clasei. Locul 16.244 din 20.058 în tot județul, și locul 7.600 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 4.239%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41.435 lei | -106.383 lei | 1 | 344.694 lei | 536.918 lei | -168.458 lei |
| 2024 | 955 lei | -50.073 lei | 1 | 645.059 lei | 736.026 lei | -62.075 lei |
| 2023 | — | -800 lei | — | 3.396 lei | 15.398 lei | -12.002 lei |
| 2022 | — | -12.202 lei | — | 3.798 lei | 15.000 lei | -11.202 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.435 lei
- Venituri totale
- 41.435 lei
- Cheltuieli totale
- 147.818 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 106.383 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 106.383 lei
- Active imobilizate
- 259.282 lei
- Active circulante
- 85.412 lei
- Stocuri
- 6.470 lei
- Creanțe
- 14 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78.928 lei
- Datorii
- 536.918 lei
- Capitaluri
- -168.458 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 955 lei
- Venituri totale
- 955 lei
- Cheltuieli totale
- 51.028 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 50.073 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 50.073 lei
- Active imobilizate
- 216.077 lei
- Active circulante
- 428.982 lei
- Stocuri
- 5.434 lei
- Creanțe
- 52.412 lei
- Casa și conturi la bănci
- 371.136 lei
- Datorii
- 736.026 lei
- Capitaluri
- -62.075 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 800 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 800 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 800 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.396 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.394 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.002 lei
- Datorii
- 15.398 lei
- Capitaluri
- -12.002 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4931 · Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 9604 · Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului