ULTRA COMPACT TRADE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 25 octombrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- ULTRA COMPACT TRADE S.R.L.
- CUI
- 49006154
- Nr. înmatriculare
- J2023020142404
- EUID
- ROONRC.J2023020142404
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 octombrie 2023
Sediu social
- Adresă
- LT. RADU BELLER, nr. 3-5, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 8 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.10.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- GRIGORESCU GEORGE CRISTIAN — administrator
- TOMA VIRGIL BOGDAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 94 din 285 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4645, municipiul București, peste 67% dintre firmele clasei. Locul 15.365 din 132.982 în tot județul, și locul 27.628 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 182%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.860.648 lei | 244.972 lei | 2 | 2.201.637 lei | 1.800.125 lei | 409.704 lei |
| 2024 | 1.013.170 lei | 133.287 lei | — | 1.036.315 lei | 873.418 lei | 164.732 lei |
| 2023 | 235.937 lei | 31.245 lei | — | 326.030 lei | 294.585 lei | 31.445 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.860.648 lei
- Venituri totale
- 2.903.129 lei
- Cheltuieli totale
- 2.611.496 lei
- Profit brut
- 291.633 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 244.972 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 97.778 lei
- Active circulante
- 2.103.859 lei
- Stocuri
- 1.303.937 lei
- Creanțe
- 601.635 lei
- Casa și conturi la bănci
- 198.287 lei
- Datorii
- 1.800.125 lei
- Capitaluri
- 409.704 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.013.170 lei
- Venituri totale
- 1.054.724 lei
- Cheltuieli totale
- 896.651 lei
- Profit brut
- 158.073 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 133.287 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.036.315 lei
- Stocuri
- 667.582 lei
- Creanțe
- 296.984 lei
- Casa și conturi la bănci
- 71.749 lei
- Datorii
- 873.418 lei
- Capitaluri
- 164.732 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 235.937 lei
- Venituri totale
- 235.937 lei
- Cheltuieli totale
- 198.741 lei
- Profit brut
- 37.196 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.245 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.751 lei
- Active circulante
- 324.279 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 281.835 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.444 lei
- Datorii
- 294.585 lei
- Capitaluri
- 31.445 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1722 · Fabricarea produselor de uz gospodăresc și sanitar, din hârtie sau carton (CAEN Rev.3)
- 2041 · Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere (CAEN Rev.3)
- 2042 · Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă) (CAEN Rev.3)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4685 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului