UBIQUE TECH SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Pitești, înmatriculată la 10 martie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- UBIQUE TECH SRL
- CUI
- 34209720
- Nr. înmatriculare
- J3/355/2015
- EUID
- ROONRC.J3/355/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 martie 2015
Sediu social
- Adresă
- ION C. BRĂTIANU, nr. 48-52, et. 10, Corp A, cam. 1005, cam.1, Municipiul Pitești, Argeș
- Localitate
- Municipiul Pitești, Argeș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 19 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.03.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ŞTEFĂNESCU DANIEL-FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Argeș.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -30.219 lei | — | 1.057.292 lei | 1.260.555 lei | -203.263 lei |
| 2024 | — | 15.134 lei | — | 1.090.330 lei | 1.263.374 lei | -173.044 lei |
| 2023 | — | -68.237 lei | — | 1.069.415 lei | 1.257.593 lei | -188.178 lei |
| 2022 | — | -37.559 lei | — | 1.079.916 lei | 1.199.857 lei | -119.941 lei |
| 2021 | 0 lei | -36.269 lei | 2 | 1.059.379 lei | 1.141.761 lei | -82.382 lei |
| 2020 | — | -130.017 lei | 2 | 1.028.564 lei | 1.074.677 lei | -46.113 lei |
| 2019 | — | -111.311 lei | 2 | 1.037.891 lei | 953.987 lei | 83.904 lei |
| 2018 | 305.580 lei | 96.929 lei | 4 | 994.597 lei | 799.382 lei | 195.215 lei |
| 2017 | 252.420 lei | 51.629 lei | — | 481.556 lei | 383.270 lei | 98.286 lei |
| 2016 | 107.915 lei | 38.460 lei | 1 | 148.173 lei | 101.516 lei | 46.657 lei |
| 2015 | — | -1.803 lei | — | 10.000 lei | 1.803 lei | 8.197 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 20.637 lei
- Cheltuieli totale
- 50.856 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 30.219 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.219 lei
- Active imobilizate
- 720.806 lei
- Active circulante
- 336.486 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 336.212 lei
- Casa și conturi la bănci
- 274 lei
- Datorii
- 1.260.555 lei
- Capitaluri
- -203.263 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 38.243 lei
- Cheltuieli totale
- 22.323 lei
- Profit brut
- 15.920 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.134 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 720.806 lei
- Active circulante
- 369.524 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 369.253 lei
- Casa și conturi la bănci
- 271 lei
- Datorii
- 1.263.374 lei
- Capitaluri
- -173.044 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 37.594 lei
- Cheltuieli totale
- 105.818 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 68.224 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 68.237 lei
- Active imobilizate
- 720.806 lei
- Active circulante
- 348.609 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 348.336 lei
- Casa și conturi la bănci
- 273 lei
- Datorii
- 1.257.593 lei
- Capitaluri
- -188.178 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 68.015 lei
- Cheltuieli totale
- 105.319 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 37.304 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 37.559 lei
- Active imobilizate
- 720.806 lei
- Active circulante
- 359.110 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 358.838 lei
- Casa și conturi la bănci
- 272 lei
- Datorii
- 1.199.857 lei
- Capitaluri
- -119.941 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 48.613 lei
- Cheltuieli totale
- 84.648 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 36.035 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.269 lei
- Active imobilizate
- 720.806 lei
- Active circulante
- 338.573 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 338.300 lei
- Casa și conturi la bănci
- 273 lei
- Datorii
- 1.141.761 lei
- Capitaluri
- -82.382 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 24.193 lei
- Cheltuieli totale
- 154.210 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 130.017 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 130.017 lei
- Active imobilizate
- 720.806 lei
- Active circulante
- 307.758 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 307.395 lei
- Casa și conturi la bănci
- 363 lei
- Datorii
- 1.074.677 lei
- Capitaluri
- -46.113 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 43.998 lei
- Cheltuieli totale
- 155.251 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 111.253 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 111.311 lei
- Active imobilizate
- 707.153 lei
- Active circulante
- 330.738 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 329.948 lei
- Casa și conturi la bănci
- 790 lei
- Datorii
- 953.987 lei
- Capitaluri
- 83.904 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 305.580 lei
- Venituri totale
- 311.332 lei
- Cheltuieli totale
- 211.346 lei
- Profit brut
- 99.986 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 96.929 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 678.148 lei
- Active circulante
- 316.449 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 315.705 lei
- Casa și conturi la bănci
- 744 lei
- Datorii
- 799.382 lei
- Capitaluri
- 195.215 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 252.420 lei
- Venituri totale
- 254.958 lei
- Cheltuieli totale
- 200.779 lei
- Profit brut
- 54.179 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.629 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 59.592 lei
- Active circulante
- 421.964 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 420.902 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.062 lei
- Datorii
- 383.270 lei
- Capitaluri
- 98.286 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 107.915 lei
- Venituri totale
- 112.468 lei
- Cheltuieli totale
- 70.762 lei
- Profit brut
- 41.706 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.460 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 35.105 lei
- Active circulante
- 113.068 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 106.666 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.402 lei
- Datorii
- 101.516 lei
- Capitaluri
- 46.657 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.803 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.803 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.803 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 10.000 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 10.000 lei
- Datorii
- 1.803 lei
- Capitaluri
- 8.197 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6391 · Activități ale agențiilor de știri (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
Înregistrări mai vechi (2)
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului