U-EARTH EASTERN EUROPE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 9 iulie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- U-EARTH EASTERN EUROPE S.R.L.
- CUI
- 44568089
- Nr. înmatriculare
- J2021011875405
- EUID
- ROONRC.J2021011875405
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 iulie 2021
Sediu social
- Adresă
- G-RAL GHEORGHE MAGHERU, nr. 31, et. 5, BIROU 2, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.07.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MAGGIO ELISABETTA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 382.215 lei | 67.867 lei | 1 | 1.393.062 lei | 572.893 lei | 820.169 lei |
| 2023 | 506.225 lei | -80.229 lei | 1 | 1.191.678 lei | 439.401 lei | 752.302 lei |
| 2022 | 1.262.153 lei | 330.280 lei | 1 | 1.294.534 lei | 462.003 lei | 832.531 lei |
| 2021 | 812.433 lei | 452.251 lei | 1 | 955.898 lei | 453.647 lei | 502.251 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 382.215 lei
- Venituri totale
- 389.999 lei
- Cheltuieli totale
- 318.870 lei
- Profit brut
- 71.129 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 67.867 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.393.062 lei
- Stocuri
- 669.896 lei
- Creanțe
- 721.006 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.160 lei
- Datorii
- 572.893 lei
- Capitaluri
- 820.169 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 506.225 lei
- Venituri totale
- 511.332 lei
- Cheltuieli totale
- 591.561 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 80.229 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 80.229 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.191.678 lei
- Stocuri
- 789.265 lei
- Creanțe
- 372.786 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.627 lei
- Datorii
- 439.401 lei
- Capitaluri
- 752.302 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.262.153 lei
- Venituri totale
- 1.293.534 lei
- Cheltuieli totale
- 909.587 lei
- Profit brut
- 383.947 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 330.280 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 1.294.534 lei
- Stocuri
- 635.716 lei
- Creanțe
- 371.727 lei
- Casa și conturi la bănci
- 287.091 lei
- Datorii
- 462.003 lei
- Capitaluri
- 832.531 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1412 · Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN Rev.2)
- 1419 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 2660 · Fabricarea de echipamente pentru radiologie, electrodiagnostic și electroterapie (CAEN Rev.2)
- 2670 · Fabricarea de instrumente optice și echipamente fotografice (CAEN Rev.2)
- 2751 · Fabricarea de aparate electrocasnice (CAEN Rev.2)
- 2752 · Fabricarea de echipamente casnice neelectrice (CAEN Rev.2)
- 2790 · Fabricarea altor echipamente electrice (CAEN Rev.2)
- 2825 · Fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exclusiv a echipamentelor de uz casnic (CAEN Rev.2)
- 2829 · Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3250 · Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice (CAEN Rev.2)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4643 · Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor (CAEN Rev.2)
- 4644 · Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere (CAEN Rev.2)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.2)
- 4646 · Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice (CAEN Rev.2)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4676 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
Sunt afișate primele 24 din 40 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului