TWDOORS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Otopeni, înmatriculată la 26 octombrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- TWDOORS S.R.L.
- CUI
- 49008724
- Nr. înmatriculare
- J2023007083234
- EUID
- ROONRC.J2023007083234
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 octombrie 2023
Sediu social
- Adresă
- L FERME, nr. 6, Oraș Otopeni, Ilfov
- Localitate
- Oraș Otopeni, Ilfov
- Cod poștal
- 75100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.10.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ŞTEFAN FLORENTINA-SABINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Ilfov.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1.151 lei | — | 756 lei | 15.356 lei | -13.867 lei |
| 2024 | — | -12.479 lei | — | 22.024 lei | 34.740 lei | -12.716 lei |
| 2023 | — | -437 lei | — | 203 lei | 440 lei | -237 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 3.040 lei
- Cheltuieli totale
- 4.191 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.151 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.151 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 756 lei
- Stocuri
- 21.917 lei
- Creanțe
- 106 lei
- Casa și conturi la bănci
- -21.267 lei
- Datorii
- 15.356 lei
- Capitaluri
- -13.867 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 1.148 lei
- Cheltuieli totale
- 13.627 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.479 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.479 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.024 lei
- Stocuri
- 21.917 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 107 lei
- Datorii
- 34.740 lei
- Capitaluri
- -12.716 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 437 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 437 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 437 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 203 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 203 lei
- Datorii
- 440 lei
- Capitaluri
- -237 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului