TUTTO PORCELANATO SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Bârsești, Comuna Mihăești, înmatriculată la 18 aprilie 2011.
Identitate
- Denumire legală
- TUTTO PORCELANATO SRL
- CUI
- 28368216
- Nr. înmatriculare
- J2011000223386
- EUID
- ROONRC.J2011000223386
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 aprilie 2011
Sediu social
- Adresă
- nr. 31, Sat Bârsești, Comuna Mihăești, Vâlcea
- Localitate
- Sat Bârsești, Comuna Mihăești, Vâlcea
- Cod poștal
- 247377
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 19 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.04.2011
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POPESCU MIHAI VIOREL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2 din 12 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4613, județul Vâlcea, peste 92% dintre firmele clasei. Locul 684 din 9.337 în tot județul, și locul 900 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 4%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.360.135 lei | 476.916 lei | 7 | 6.786.660 lei | 1.965.964 lei | 4.820.696 lei |
| 2024 | 3.222.704 lei | 336.454 lei | 6 | 6.524.625 lei | 2.180.845 lei | 4.343.780 lei |
| 2023 | 3.609.104 lei | 355.073 lei | 8 | 6.147.733 lei | 2.140.407 lei | 4.007.326 lei |
| 2022 | 3.719.762 lei | 800.212 lei | 9 | 5.558.605 lei | 1.845.493 lei | 3.713.112 lei |
| 2021 | 3.517.851 lei | 955.592 lei | 9 | 4.508.639 lei | 1.462.951 lei | 3.045.688 lei |
| 2020 | 2.878.734 lei | 644.125 lei | 8 | 3.991.946 lei | 1.586.061 lei | 2.405.885 lei |
| 2019 | 2.904.330 lei | 785.963 lei | 10 | 2.392.039 lei | 630.279 lei | 1.761.760 lei |
| 2018 | 2.100.554 lei | 310.540 lei | 11 | 1.963.689 lei | 987.893 lei | 975.796 lei |
| 2017 | 1.649.553 lei | 371.349 lei | 6 | 1.729.502 lei | 1.064.245 lei | 665.257 lei |
| 2016 | 866.953 lei | 120.763 lei | 5 | 2.069.648 lei | 1.435.052 lei | 634.596 lei |
| 2015 | 648.422 lei | 51.228 lei | 3 | 1.238.346 lei | 724.513 lei | 513.833 lei |
| 2014 | 242.922 lei | -22.859 lei | 2 | 573.179 lei | 510.374 lei | 62.805 lei |
| 2013 | 282.629 lei | 60.721 lei | 1 | 330.150 lei | 244.485 lei | 85.665 lei |
| 2012 | 248.014 lei | 30.402 lei | 1 | 172.249 lei | 147.305 lei | 24.944 lei |
| 2011 | 27.973 lei | -5.658 lei | 0 | 30.975 lei | 36.433 lei | -5.458 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.360.135 lei
- Venituri totale
- 3.374.850 lei
- Cheltuieli totale
- 2.829.829 lei
- Profit brut
- 545.021 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 476.916 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 838.608 lei
- Active circulante
- 5.948.052 lei
- Stocuri
- 4.693.140 lei
- Creanțe
- 1.173.445 lei
- Casa și conturi la bănci
- 81.467 lei
- Datorii
- 1.965.964 lei
- Capitaluri
- 4.820.696 lei
- Capital subscris vărsat
- 400.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.222.704 lei
- Venituri totale
- 3.233.810 lei
- Cheltuieli totale
- 2.827.363 lei
- Profit brut
- 406.447 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 336.454 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 804.647 lei
- Active circulante
- 5.719.978 lei
- Stocuri
- 4.408.534 lei
- Creanțe
- 1.157.473 lei
- Casa și conturi la bănci
- 153.971 lei
- Datorii
- 2.180.845 lei
- Capitaluri
- 4.343.780 lei
- Capital subscris vărsat
- 400.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.609.104 lei
- Venituri totale
- 3.641.534 lei
- Cheltuieli totale
- 3.254.952 lei
- Profit brut
- 386.582 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 355.073 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 781.568 lei
- Active circulante
- 5.366.165 lei
- Stocuri
- 4.196.522 lei
- Creanțe
- 1.090.074 lei
- Casa și conturi la bănci
- 79.569 lei
- Datorii
- 2.140.407 lei
- Capitaluri
- 4.007.326 lei
- Capital subscris vărsat
- 400.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.719.762 lei
- Venituri totale
- 3.723.429 lei
- Cheltuieli totale
- 2.899.625 lei
- Profit brut
- 823.804 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 800.212 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 923.983 lei
- Active circulante
- 4.634.622 lei
- Stocuri
- 3.652.850 lei
- Creanțe
- 916.076 lei
- Casa și conturi la bănci
- 65.696 lei
- Datorii
- 1.845.493 lei
- Capitaluri
- 3.713.112 lei
- Capital subscris vărsat
- 400.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.517.851 lei
- Venituri totale
- 3.526.345 lei
- Cheltuieli totale
- 2.546.091 lei
- Profit brut
- 980.254 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 955.592 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 680.318 lei
- Active circulante
- 3.828.321 lei
- Stocuri
- 3.039.509 lei
- Creanțe
- 692.939 lei
- Casa și conturi la bănci
- 95.873 lei
- Datorii
- 1.462.951 lei
- Capitaluri
- 3.045.688 lei
- Capital subscris vărsat
- 400.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.878.734 lei
- Venituri totale
- 2.887.717 lei
- Cheltuieli totale
- 2.220.139 lei
- Profit brut
- 667.578 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 644.125 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 618.107 lei
- Active circulante
- 3.373.839 lei
- Stocuri
- 2.604.217 lei
- Creanțe
- 619.802 lei
- Casa și conturi la bănci
- 149.820 lei
- Datorii
- 1.586.061 lei
- Capitaluri
- 2.405.885 lei
- Capital subscris vărsat
- 400.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.904.330 lei
- Venituri totale
- 2.909.392 lei
- Cheltuieli totale
- 2.093.970 lei
- Profit brut
- 815.422 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 785.963 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 451.345 lei
- Active circulante
- 1.940.694 lei
- Stocuri
- 1.738.322 lei
- Creanțe
- 301.832 lei
- Casa și conturi la bănci
- -99.460 lei
- Datorii
- 630.279 lei
- Capitaluri
- 1.761.760 lei
- Capital subscris vărsat
- 400.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.100.554 lei
- Venituri totale
- 2.135.625 lei
- Cheltuieli totale
- 1.803.734 lei
- Profit brut
- 331.891 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 310.540 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 285.267 lei
- Active circulante
- 1.678.422 lei
- Stocuri
- 1.431.030 lei
- Creanțe
- 236.883 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.509 lei
- Datorii
- 987.893 lei
- Capitaluri
- 975.796 lei
- Capital subscris vărsat
- 400.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.649.553 lei
- Venituri totale
- 1.655.351 lei
- Cheltuieli totale
- 1.267.556 lei
- Profit brut
- 387.795 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 371.349 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 199.500 lei
- Active circulante
- 1.530.002 lei
- Stocuri
- 1.331.238 lei
- Creanțe
- 186.082 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.682 lei
- Datorii
- 1.064.245 lei
- Capitaluri
- 665.257 lei
- Capital subscris vărsat
- 400.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 866.953 lei
- Venituri totale
- 881.201 lei
- Cheltuieli totale
- 735.908 lei
- Profit brut
- 145.293 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 120.763 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 175.258 lei
- Active circulante
- 1.894.390 lei
- Stocuri
- 1.570.469 lei
- Creanțe
- 82.204 lei
- Casa și conturi la bănci
- 241.717 lei
- Datorii
- 1.435.052 lei
- Capitaluri
- 634.596 lei
- Capital subscris vărsat
- 400.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 648.422 lei
- Venituri totale
- 668.200 lei
- Cheltuieli totale
- 603.004 lei
- Profit brut
- 65.196 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.228 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 232.930 lei
- Active circulante
- 1.005.416 lei
- Stocuri
- 820.784 lei
- Creanțe
- 40.307 lei
- Casa și conturi la bănci
- 144.325 lei
- Datorii
- 724.513 lei
- Capitaluri
- 513.833 lei
- Capital subscris vărsat
- 400.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 242.922 lei
- Venituri totale
- 250.980 lei
- Cheltuieli totale
- 266.356 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.376 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.859 lei
- Active imobilizate
- 212.610 lei
- Active circulante
- 360.569 lei
- Stocuri
- 327.956 lei
- Creanțe
- 13.410 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.203 lei
- Datorii
- 510.374 lei
- Capitaluri
- 62.805 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 282.629 lei
- Venituri totale
- 284.432 lei
- Cheltuieli totale
- 215.445 lei
- Profit brut
- 68.987 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 60.721 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 165.237 lei
- Active circulante
- 164.913 lei
- Stocuri
- 153.809 lei
- Creanțe
- 10.469 lei
- Casa și conturi la bănci
- 635 lei
- Datorii
- 244.485 lei
- Capitaluri
- 85.665 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 248.014 lei
- Venituri totale
- 248.570 lei
- Cheltuieli totale
- 213.413 lei
- Profit brut
- 35.157 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.402 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 80.764 lei
- Active circulante
- 91.485 lei
- Stocuri
- 84.806 lei
- Creanțe
- 4.357 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.322 lei
- Datorii
- 147.305 lei
- Capitaluri
- 24.944 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 27.973 lei
- Venituri totale
- 27.973 lei
- Cheltuieli totale
- 33.631 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.658 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.658 lei
- Active imobilizate
- 2.230 lei
- Active circulante
- 28.745 lei
- Stocuri
- 10.100 lei
- Creanțe
- 3.663 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.982 lei
- Datorii
- 36.433 lei
- Capitaluri
- -5.458 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 2370 · Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4221 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4350 · Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil (CAEN Rev.3)
- 4360 · Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4684 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.3)
- 4689 · Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (3)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului