Sari la conținut
Sâmbătă, 5 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

TUSIN INSTAL SRL

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 8 februarie 2013.

Identitate

Denumire legală
TUSIN INSTAL SRL
CUI
31204868
Nr. înmatriculare
J12/381/2013
EUID
ROONRC.J12/381/2013
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
8 februarie 2013

Sediu social

Adresă
LIVEZII, nr. 31, ap. 1, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Localitate
Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Cod poștal
400139

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 11 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 mai)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 08.02.2013
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • MUSNOI LUKACS — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
354 mii lei02013: 69 mii lei2014: 36 mii lei2015: 118 mii lei2016: 244 mii lei2017: 176 mii lei2018: 125 mii lei2019: 111 mii lei2020: 57 mii lei2021: 68 mii lei2022: 159 mii lei2023: 354 mii lei2024: 168 mii lei2025: 103 mii lei2013201520172019202120232025
Rezultat net
199 mii lei0-73 mii lei2013: 5 mii lei2014: 14 mii lei2015: 91 mii lei2016: 145 mii lei2017: 68 mii lei2018: -12 mii lei2019: -65 mii lei2020: -72 mii lei2021: -73 mii lei2022: -5 mii lei2023: 199 mii lei2024: 4 mii lei2025: -43 mii lei2013201520172019202120232025

Poziție în sector

Locul 119 din 196 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4312, județul Cluj, peste 40% dintre firmele clasei. Locul 28.209 din 42.438 în tot județul, și locul 13.034 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 39%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025102.522 lei-42.920 lei1275.116 lei60.416 lei214.700 lei
2024167.833 lei4.241 lei1302.524 lei44.413 lei258.111 lei
2023353.671 lei198.503 lei1336.959 lei83.089 lei253.870 lei
2022158.745 lei-5.029 lei1122.499 lei67.133 lei55.366 lei
202167.753 lei-72.524 lei150.837 lei90.442 lei60.395 lei
202056.855 lei-72.118 lei3209.148 lei76.228 lei132.920 lei
2019111.447 lei-65.339 lei3247.090 lei42.514 lei204.576 lei
2018125.154 lei-11.776 lei3293.761 lei23.846 lei269.915 lei
2017176.033 lei67.777 lei5316.975 lei12.784 lei304.191 lei
2016244.140 lei145.170 lei5263.672 lei27.258 lei236.414 lei
2015118.476 lei90.506 lei3115.500 lei6.256 lei109.244 lei
201435.810 lei13.592 lei246.935 lei28.196 lei18.739 lei
201368.799 lei4.947 lei241.174 lei36.027 lei5.147 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
102.522 lei
Venituri totale
102.522 lei
Cheltuieli totale
143.615 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
41.093 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
42.920 lei
Active imobilizate
29.708 lei
Active circulante
245.408 lei
Stocuri
17.510 lei
Creanțe
222.484 lei
Casa și conturi la bănci
5.414 lei
Datorii
60.416 lei
Capitaluri
214.700 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
167.833 lei
Venituri totale
167.833 lei
Cheltuieli totale
161.960 lei
Profit brut
5.873 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
4.241 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
34.354 lei
Active circulante
268.170 lei
Stocuri
21.770 lei
Creanțe
202.828 lei
Casa și conturi la bănci
43.572 lei
Datorii
44.413 lei
Capitaluri
258.111 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
353.671 lei
Venituri totale
353.671 lei
Cheltuieli totale
151.702 lei
Profit brut
201.969 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
198.503 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
17.297 lei
Active circulante
319.662 lei
Stocuri
21.770 lei
Creanțe
256.796 lei
Casa și conturi la bănci
41.096 lei
Datorii
83.089 lei
Capitaluri
253.870 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 13 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  9. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  10. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
  11. 2015

    • Situații financiare depuse pentru anul 2015
  12. 2014

    • Situații financiare depuse pentru anul 2014
  13. 2013

    • Situații financiare depuse pentru anul 2013

Sunt afișate cele mai recente 14 din 15 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.

Înapoi sus ↑