TURLUCI TRANS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Poiana Seciuri, Comuna Bustuchin, înmatriculată la 11 august 2021.
Identitate
- Denumire legală
- TURLUCI TRANS S.R.L.
- CUI
- 44721939
- Nr. înmatriculare
- J2021000909186
- EUID
- ROONRC.J2021000909186
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 august 2021
Sediu social
- Adresă
- Ponorului, nr. 157, Sat Poiana Seciuri, Comuna Bustuchin, Gorj
- Localitate
- Sat Poiana Seciuri, Comuna Bustuchin, Gorj
- Cod poștal
- 217119
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.08.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TURBATU LUCIAN — administrator
- TURBATU NICU-LUCIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 697 din 812 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Gorj, peste 14% dintre firmele clasei. Locul 7.227 din 8.723 în tot județul, și locul 5.902 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 39%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24.560 lei | 1.061 lei | 0 | 3.283 lei | 1.191 lei | 2.092 lei |
| 2024 | 40.310 lei | 698 lei | 0 | 12.223 lei | 80 lei | 12.143 lei |
| 2023 | 56.562 lei | 11.205 lei | 0 | 12.276 lei | 831 lei | 11.445 lei |
| 2022 | 35.995 lei | 12.129 lei | 1 | 12.536 lei | 167 lei | 12.369 lei |
| 2021 | 12.710 lei | 5.111 lei | 0 | 5.311 lei | 0 lei | 5.311 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.560 lei
- Venituri totale
- 24.560 lei
- Cheltuieli totale
- 23.302 lei
- Profit brut
- 1.258 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.061 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.283 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 626 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.657 lei
- Datorii
- 1.191 lei
- Capitaluri
- 2.092 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.310 lei
- Venituri totale
- 40.310 lei
- Cheltuieli totale
- 39.502 lei
- Profit brut
- 808 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 698 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.223 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 296 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.927 lei
- Datorii
- 80 lei
- Capitaluri
- 12.143 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.562 lei
- Venituri totale
- 56.562 lei
- Cheltuieli totale
- 43.362 lei
- Profit brut
- 13.200 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.205 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.276 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 12.276 lei
- Datorii
- 831 lei
- Capitaluri
- 11.445 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.995 lei
- Venituri totale
- 35.995 lei
- Cheltuieli totale
- 23.334 lei
- Profit brut
- 12.661 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.129 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.536 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.032 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.504 lei
- Datorii
- 167 lei
- Capitaluri
- 12.369 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.710 lei
- Venituri totale
- 12.710 lei
- Cheltuieli totale
- 7.599 lei
- Profit brut
- 5.111 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.111 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.311 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.311 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 5.311 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4681 · Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului