TUNING PLAST SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Lugoj, înmatriculată la 18 aprilie 2008.
Identitate
- Denumire legală
- TUNING PLAST SRL
- CUI
- 23755688
- Nr. înmatriculare
- J35/1558/2008
- EUID
- ROONRC.J35/1558/2008
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 aprilie 2008
Sediu social
- Adresă
- Str. COMUNA DIN PARIS, nr. 2, Municipiul Lugoj, Timiș
- Localitate
- Municipiul Lugoj, Timiș
- Cod poștal
- 305500
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 ian)
- Inactiv fiscal
- da (din 13 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.04.2008
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PREDA RAUL LUCIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 257 din 313 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5630, județul Timiș, peste 18% dintre firmele clasei. Locul 25.906 din 31.408 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 24%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36.524 lei | 6.553 lei | — | 45.344 lei | 134.067 lei | -88.723 lei |
| 2024 | 47.886 lei | 4.845 lei | — | 38.254 lei | 133.530 lei | -95.276 lei |
| 2023 | 25.359 lei | -1.034 lei | — | 31.723 lei | 131.844 lei | -100.121 lei |
| 2022 | 23.432 lei | 601 lei | — | 38.471 lei | 137.557 lei | -99.086 lei |
| 2021 | 13.951 lei | -1.054 lei | — | 46.088 lei | 145.775 lei | -99.687 lei |
| 2020 | 11.863 lei | -3.494 lei | — | 53.025 lei | 151.658 lei | -98.633 lei |
| 2019 | 1.630 lei | -5.825 lei | — | 52.284 lei | 147.423 lei | -95.139 lei |
| 2018 | 2.334 lei | -5.723 lei | — | 50.006 lei | 139.321 lei | -89.315 lei |
| 2017 | 3.129 lei | -5.300 lei | — | 42.649 lei | 126.241 lei | -83.592 lei |
| 2016 | 3.548 lei | -5.439 lei | — | 37.465 lei | 115.756 lei | -78.291 lei |
| 2015 | 8.297 lei | -1.003 lei | — | 34.584 lei | 107.436 lei | -72.852 lei |
| 2014 | 22.091 lei | -7.930 lei | 1 | 32.657 lei | 104.506 lei | -71.849 lei |
| 2013 | 22.623 lei | -11.961 lei | 1 | 38.651 lei | 102.570 lei | -63.919 lei |
| 2012 | 10.698 lei | -13.513 lei | 1 | 27.155 lei | 79.114 lei | -51.959 lei |
| 2011 | 73.195 lei | -20 lei | 1 | 14.643 lei | 53.089 lei | -38.446 lei |
| 2010 | 35.788 lei | -23.140 lei | 2 | 33.616 lei | 72.042 lei | -38.426 lei |
| 2009 | 42.397 lei | -6.821 lei | 3 | 32.217 lei | 47.503 lei | -15.286 lei |
| 2008 | 840 lei | -9.465 lei | 1 | 2.358 lei | 10.823 lei | -8.465 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 36.524 lei
- Venituri totale
- 36.524 lei
- Cheltuieli totale
- 28.723 lei
- Profit brut
- 7.801 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.553 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 45.344 lei
- Stocuri
- 1.882 lei
- Creanțe
- 525 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.937 lei
- Datorii
- 134.067 lei
- Capitaluri
- -88.723 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 47.886 lei
- Venituri totale
- 47.886 lei
- Cheltuieli totale
- 42.118 lei
- Profit brut
- 5.768 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.845 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 38.254 lei
- Stocuri
- 10.346 lei
- Creanțe
- 457 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.451 lei
- Datorii
- 133.530 lei
- Capitaluri
- -95.276 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 25.359 lei
- Venituri totale
- 25.359 lei
- Cheltuieli totale
- 26.140 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 781 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.034 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 31.723 lei
- Stocuri
- 27.719 lei
- Creanțe
- 361 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.643 lei
- Datorii
- 131.844 lei
- Capitaluri
- -100.121 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.432 lei
- Venituri totale
- 23.432 lei
- Cheltuieli totale
- 22.127 lei
- Profit brut
- 1.305 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 601 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 38.471 lei
- Stocuri
- 36.984 lei
- Creanțe
- 407 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.080 lei
- Datorii
- 137.557 lei
- Capitaluri
- -99.086 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.951 lei
- Venituri totale
- 13.951 lei
- Cheltuieli totale
- 14.587 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 636 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.054 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 46.088 lei
- Stocuri
- 44.965 lei
- Creanțe
- 453 lei
- Casa și conturi la bănci
- 670 lei
- Datorii
- 145.775 lei
- Capitaluri
- -99.687 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.863 lei
- Venituri totale
- 12.075 lei
- Cheltuieli totale
- 15.212 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.137 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.494 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 53.025 lei
- Stocuri
- 47.367 lei
- Creanțe
- 384 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.274 lei
- Datorii
- 151.658 lei
- Capitaluri
- -98.633 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.630 lei
- Venituri totale
- 1.926 lei
- Cheltuieli totale
- 7.693 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.767 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.825 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 52.284 lei
- Stocuri
- 51.741 lei
- Creanțe
- 453 lei
- Casa și conturi la bănci
- 90 lei
- Datorii
- 147.423 lei
- Capitaluri
- -95.139 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.334 lei
- Venituri totale
- 2.334 lei
- Cheltuieli totale
- 7.987 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.653 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.723 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 50.006 lei
- Stocuri
- 49.535 lei
- Creanțe
- 384 lei
- Casa și conturi la bănci
- 87 lei
- Datorii
- 139.321 lei
- Capitaluri
- -89.315 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.129 lei
- Venituri totale
- 3.151 lei
- Cheltuieli totale
- 8.357 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.206 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.300 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 42.649 lei
- Stocuri
- 42.212 lei
- Creanțe
- 384 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53 lei
- Datorii
- 126.241 lei
- Capitaluri
- -83.592 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.548 lei
- Venituri totale
- 3.552 lei
- Cheltuieli totale
- 8.884 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.332 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.439 lei
- Active imobilizate
- 424 lei
- Active circulante
- 37.041 lei
- Stocuri
- 36.654 lei
- Creanțe
- 384 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3 lei
- Datorii
- 115.756 lei
- Capitaluri
- -78.291 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.297 lei
- Venituri totale
- 8.380 lei
- Cheltuieli totale
- 9.132 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 752 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.003 lei
- Active imobilizate
- 1.442 lei
- Active circulante
- 33.142 lei
- Stocuri
- 32.713 lei
- Creanțe
- 384 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45 lei
- Datorii
- 107.436 lei
- Capitaluri
- -72.852 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 22.091 lei
- Venituri totale
- 22.091 lei
- Cheltuieli totale
- 29.358 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.267 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.930 lei
- Active imobilizate
- 2.460 lei
- Active circulante
- 30.197 lei
- Stocuri
- 29.431 lei
- Creanțe
- 369 lei
- Casa și conturi la bănci
- 397 lei
- Datorii
- 104.506 lei
- Capitaluri
- -71.849 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 22.623 lei
- Venituri totale
- 22.623 lei
- Cheltuieli totale
- 33.955 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.332 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.961 lei
- Active imobilizate
- 3.478 lei
- Active circulante
- 35.173 lei
- Stocuri
- 33.838 lei
- Creanțe
- 369 lei
- Casa și conturi la bănci
- 966 lei
- Datorii
- 102.570 lei
- Capitaluri
- -63.919 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 10.698 lei
- Venituri totale
- 10.700 lei
- Cheltuieli totale
- 24.213 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.513 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.513 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 27.155 lei
- Stocuri
- 27.051 lei
- Creanțe
- 32 lei
- Casa și conturi la bănci
- 72 lei
- Datorii
- 79.114 lei
- Capitaluri
- -51.959 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 73.195 lei
- Venituri totale
- 73.280 lei
- Cheltuieli totale
- 73.300 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.643 lei
- Stocuri
- 14.262 lei
- Creanțe
- 32 lei
- Casa și conturi la bănci
- 349 lei
- Datorii
- 53.089 lei
- Capitaluri
- -38.446 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 35.788 lei
- Venituri totale
- 35.788 lei
- Cheltuieli totale
- 57.278 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 21.490 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 23.140 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 33.616 lei
- Stocuri
- 28.195 lei
- Creanțe
- 5.167 lei
- Casa și conturi la bănci
- 254 lei
- Datorii
- 72.042 lei
- Capitaluri
- -38.426 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 42.397 lei
- Venituri totale
- 42.397 lei
- Cheltuieli totale
- 47.751 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 5.354 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 6.821 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 32.217 lei
- Stocuri
- 9.954 lei
- Creanțe
- 36 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.227 lei
- Datorii
- 47.503 lei
- Capitaluri
- -15.286 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 840 lei
- Venituri totale
- 841 lei
- Cheltuieli totale
- 10.306 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 9.465 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 9.465 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.358 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 449 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.909 lei
- Datorii
- 10.823 lei
- Capitaluri
- -8.465 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 2932 · Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (8)
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului