TUNDECOR HOME WEDDING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Târgu Mureș, înmatriculată la 19 februarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- TUNDECOR HOME WEDDING S.R.L.
- CUI
- 38889424
- Nr. înmatriculare
- J2018000262263
- EUID
- ROONRC.J2018000262263
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 februarie 2018
Sediu social
- Adresă
- NICOLAE BĂLCESCU, nr. 42, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Localitate
- Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Cod poștal
- 540195
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.02.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VAJDA TŰNDE MARGITKA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 69 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7410, județul Mureș, peste 100% dintre firmele clasei. Locul 3.324 din 16.897 în tot județul, și locul 3.268 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 23%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.026.251 lei | 394.616 lei | 3 | 1.622.873 lei | 241.319 lei | 1.385.617 lei |
| 2024 | 832.216 lei | 307.558 lei | 3 | 1.235.986 lei | 148.188 lei | 1.091.001 lei |
| 2023 | 513.397 lei | 158.081 lei | 1 | 893.486 lei | 112.615 lei | 783.596 lei |
| 2022 | 351.822 lei | 186.772 lei | 1 | 631.139 lei | 8.998 lei | 622.141 lei |
| 2021 | 246.049 lei | 128.913 lei | 1 | 455.534 lei | 20.166 lei | 435.368 lei |
| 2020 | 145.470 lei | 57.179 lei | 1 | 312.910 lei | 6.454 lei | 306.456 lei |
| 2019 | 237.654 lei | 112.102 lei | 1 | 256.084 lei | 6.807 lei | 249.277 lei |
| 2018 | 250.313 lei | 136.975 lei | 1 | 141.590 lei | 4.415 lei | 137.175 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.026.251 lei
- Venituri totale
- 1.120.724 lei
- Cheltuieli totale
- 702.305 lei
- Profit brut
- 418.419 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 394.616 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 696.084 lei
- Active circulante
- 926.789 lei
- Stocuri
- 195.296 lei
- Creanțe
- 13.629 lei
- Casa și conturi la bănci
- 717.864 lei
- Datorii
- 241.319 lei
- Capitaluri
- 1.385.617 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 832.216 lei
- Venituri totale
- 925.454 lei
- Cheltuieli totale
- 599.522 lei
- Profit brut
- 325.932 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 307.558 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 155.563 lei
- Active circulante
- 1.080.423 lei
- Stocuri
- 169.217 lei
- Creanțe
- 45.178 lei
- Casa și conturi la bănci
- 866.028 lei
- Datorii
- 148.188 lei
- Capitaluri
- 1.091.001 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 513.397 lei
- Venituri totale
- 520.061 lei
- Cheltuieli totale
- 357.493 lei
- Profit brut
- 162.568 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 158.081 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 139.486 lei
- Active circulante
- 754.000 lei
- Stocuri
- 159.529 lei
- Creanțe
- 18.219 lei
- Casa și conturi la bănci
- 576.252 lei
- Datorii
- 112.615 lei
- Capitaluri
- 783.596 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4622 · Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 7411 · Activități de design industrial și vestimentar (CAEN Rev.3)
- 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului