ȚUGUI GABRIELA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Petroșani, înmatriculată la 2 martie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- ȚUGUI GABRIELA S.R.L.
- CUI
- 37135910
- Nr. înmatriculare
- J2017000226206
- EUID
- ROONRC.J2017000226206
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 martie 2017
Sediu social
- Adresă
- VENUS, bl. 5, sc. 2, et. 2, ap. 46, Municipiul Petroșani, Hunedoara
- Localitate
- Municipiul Petroșani, Hunedoara
- Cod poștal
- 332102
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.03.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ŢUGUI GABRIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 22 din 64 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4776, județul Hunedoara, peste 67% dintre firmele clasei. Locul 3.219 din 10.481 în tot județul, și locul 2.458 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 48%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 373.024 lei | 36.790 lei | 2 | 22.826 lei | 18.190 lei | 4.636 lei |
| 2024 | 251.801 lei | -16.571 lei | 2 | 29.398 lei | 61.552 lei | -32.154 lei |
| 2023 | 280.065 lei | 11.020 lei | 3 | 17.835 lei | 33.418 lei | -15.583 lei |
| 2022 | 279.049 lei | -26.843 lei | 3 | 8.005 lei | 34.608 lei | -26.603 lei |
| 2021 | 290.638 lei | 3.144 lei | 2 | 25.062 lei | 11.608 lei | 13.454 lei |
| 2020 | 237.490 lei | 797 lei | 2 | 17.422 lei | 7.112 lei | 10.310 lei |
| 2019 | 212.458 lei | 76.382 lei | 3 | 19.567 lei | 10.054 lei | 9.513 lei |
| 2018 | 235.524 lei | -44.751 lei | 3 | 24.800 lei | 91.669 lei | -66.869 lei |
| 2017 | 119.443 lei | -22.318 lei | 4 | 41.859 lei | 63.977 lei | -22.118 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 373.024 lei
- Venituri totale
- 416.763 lei
- Cheltuieli totale
- 373.287 lei
- Profit brut
- 43.476 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.790 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.826 lei
- Stocuri
- 12.181 lei
- Creanțe
- 475 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.170 lei
- Datorii
- 18.190 lei
- Capitaluri
- 4.636 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 251.801 lei
- Venituri totale
- 253.574 lei
- Cheltuieli totale
- 267.608 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.034 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.571 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 29.398 lei
- Stocuri
- 25.953 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.445 lei
- Datorii
- 61.552 lei
- Capitaluri
- -32.154 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 280.065 lei
- Venituri totale
- 342.882 lei
- Cheltuieli totale
- 328.433 lei
- Profit brut
- 14.449 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.020 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.835 lei
- Stocuri
- 10.348 lei
- Creanțe
- 627 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.860 lei
- Datorii
- 33.418 lei
- Capitaluri
- -15.583 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 279.049 lei
- Venituri totale
- 279.942 lei
- Cheltuieli totale
- 303.985 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.043 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.843 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.005 lei
- Stocuri
- 4.577 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.428 lei
- Datorii
- 34.608 lei
- Capitaluri
- -26.603 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 290.638 lei
- Venituri totale
- 318.548 lei
- Cheltuieli totale
- 312.725 lei
- Profit brut
- 5.823 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.144 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 25.062 lei
- Stocuri
- 22.934 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.128 lei
- Datorii
- 11.608 lei
- Capitaluri
- 13.454 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 237.490 lei
- Venituri totale
- 245.111 lei
- Cheltuieli totale
- 242.704 lei
- Profit brut
- 2.407 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 797 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.422 lei
- Stocuri
- 14.557 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.865 lei
- Datorii
- 7.112 lei
- Capitaluri
- 10.310 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 212.458 lei
- Venituri totale
- 301.258 lei
- Cheltuieli totale
- 221.863 lei
- Profit brut
- 79.395 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 76.382 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.567 lei
- Stocuri
- 7.643 lei
- Creanțe
- 3.688 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.236 lei
- Datorii
- 10.054 lei
- Capitaluri
- 9.513 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 235.524 lei
- Venituri totale
- 235.680 lei
- Cheltuieli totale
- 278.075 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 42.395 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 44.751 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 24.800 lei
- Stocuri
- 21.880 lei
- Creanțe
- 2.069 lei
- Casa și conturi la bănci
- 851 lei
- Datorii
- 91.669 lei
- Capitaluri
- -66.869 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 119.443 lei
- Venituri totale
- 119.443 lei
- Cheltuieli totale
- 140.566 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.123 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.318 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 41.859 lei
- Stocuri
- 38.849 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.010 lei
- Datorii
- 63.977 lei
- Capitaluri
- -22.118 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Activități autorizate (CAEN)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.3)
- 4623 · Comerț cu ridicata al animalelor vii (CAEN Rev.3)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.3)
- 4681 · Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului