TUDOR RISK ADVISORS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 29 noiembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- TUDOR RISK ADVISORS S.R.L.
- CUI
- 41965815
- Nr. înmatriculare
- J2019016366402
- EUID
- ROONRC.J2019016366402
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 noiembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- RĂȘINARI, nr. 4A, ap. 3, PARTER, CAMERA NR. 2, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.11.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TUDOR DUICU GEORGE CATALIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.751 din 2.297 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7020, municipiul București, peste 24% dintre firmele clasei. Locul 108.483 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 13%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43.234 lei | 28.487 lei | — | 29.447 lei | 1.156 lei | 28.728 lei |
| 2024 | 49.928 lei | 26.632 lei | — | 29.693 lei | 3.440 lei | 26.872 lei |
| 2023 | 109.850 lei | 59.606 lei | 1 | 60.015 lei | 1.633 lei | 59.847 lei |
| 2022 | 92.970 lei | 60.483 lei | 1 | 63.252 lei | 2.868 lei | 60.723 lei |
| 2021 | 23.415 lei | 7.691 lei | 1 | 9.868 lei | 1.247 lei | 8.621 lei |
| 2020 | 104.082 lei | 69.244 lei | 1 | 68.425 lei | 3.060 lei | 65.365 lei |
| 2019 | — | -4.079 lei | 1 | 474 lei | 4.353 lei | -3.879 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.234 lei
- Venituri totale
- 43.403 lei
- Cheltuieli totale
- 9.667 lei
- Profit brut
- 33.736 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.487 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.333 lei
- Active circulante
- 28.114 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 19.900 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.214 lei
- Datorii
- 1.156 lei
- Capitaluri
- 28.728 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.928 lei
- Venituri totale
- 49.929 lei
- Cheltuieli totale
- 17.864 lei
- Profit brut
- 32.065 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.632 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.833 lei
- Active circulante
- 27.860 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 25.925 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.935 lei
- Datorii
- 3.440 lei
- Capitaluri
- 26.872 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 109.850 lei
- Venituri totale
- 109.851 lei
- Cheltuieli totale
- 39.391 lei
- Profit brut
- 70.460 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.606 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.433 lei
- Active circulante
- 55.582 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 48.781 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.801 lei
- Datorii
- 1.633 lei
- Capitaluri
- 59.847 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 92.970 lei
- Venituri totale
- 92.971 lei
- Cheltuieli totale
- 31.018 lei
- Profit brut
- 61.953 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 60.483 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.033 lei
- Active circulante
- 56.219 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.651 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.568 lei
- Datorii
- 2.868 lei
- Capitaluri
- 60.723 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.415 lei
- Venituri totale
- 23.415 lei
- Cheltuieli totale
- 15.023 lei
- Profit brut
- 8.392 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.691 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.868 lei
- Stocuri
- 1.065 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.803 lei
- Datorii
- 1.247 lei
- Capitaluri
- 8.621 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 104.082 lei
- Venituri totale
- 104.442 lei
- Cheltuieli totale
- 33.010 lei
- Profit brut
- 71.432 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 69.244 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 68.425 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 64.435 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.990 lei
- Datorii
- 3.060 lei
- Capitaluri
- 65.365 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 4.079 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.079 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.079 lei
- Active imobilizate
- 243 lei
- Active circulante
- 231 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 231 lei
- Datorii
- 4.353 lei
- Capitaluri
- -3.879 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 6621 · Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor (CAEN Rev.3)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului