Sari la conținut
Marți, 1 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

TRUCK TACHO SERV S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Zorleni, Comuna Zorleni, înmatriculată la 1 octombrie 2012.

Identitate

Denumire legală
TRUCK TACHO SERV S.R.L.
CUI
30727745
Nr. înmatriculare
J2012000304376
EUID
ROONRC.J2012000304376
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
1 octombrie 2012

Sediu social

Adresă
Regina Maria, nr. 91, Sat Zorleni, Comuna Zorleni, Vaslui
Localitate
Sat Zorleni, Comuna Zorleni, Vaslui
Cod poștal
737635

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
da
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 01.10.2012
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • MORĂRAŞU FLORIN-LEONARD — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
224 mii lei02012: 800 lei2013: 69 mii lei2014: 147 mii lei2015: 176 mii lei2016: 213 mii lei2017: 182 mii lei2018: 182 mii lei2019: 115 mii lei2020: 120 mii lei2022: 224 mii lei2023: 209 mii lei2024: 101 mii lei201320152017201920222024
Rezultat net
74 mii lei0-24 mii lei2012: -3 mii lei2013: -7 mii lei2014: 29 mii lei2015: 46 mii lei2016: 74 mii lei2017: 58 mii lei2018: 70 mii lei2019: -4 mii lei2020: 22 mii lei2022: 63 mii lei2023: 46 mii lei2024: -24 mii lei201320152017201920222024

Poziție în sector

Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Vaslui; ultimul an depus este 2024.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2024100.598 lei-24.137 lei344.891 lei22.612 lei322.279 lei
2023209.154 lei45.540 lei2369.574 lei23.158 lei346.416 lei
2022223.688 lei62.658 lei2391.753 lei14.790 lei376.963 lei
2020119.710 lei21.740 lei1296.597 lei11.781 lei284.816 lei
2019115.102 lei-3.867 lei1276.932 lei13.856 lei263.076 lei
2018182.315 lei70.199 lei1273.721 lei6.778 lei266.943 lei
2017181.917 lei57.678 lei1203.802 lei7.057 lei196.745 lei
2016213.132 lei73.936 lei1150.323 lei11.256 lei139.067 lei
2015175.619 lei46.440 lei174.054 lei8.923 lei65.131 lei
2014146.648 lei29.047 lei142.052 lei23.361 lei18.691 lei
201369.152 lei-7.468 lei128.103 lei38.458 lei-10.355 lei
2012800 lei-3.087 lei1251 lei3.138 lei-2.887 lei
Toți indicatorii

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
100.598 lei
Venituri totale
107.993 lei
Cheltuieli totale
131.050 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
23.057 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
24.137 lei
Active imobilizate
51.571 lei
Active circulante
293.320 lei
Stocuri
74.244 lei
Creanțe
86.892 lei
Casa și conturi la bănci
132.184 lei
Datorii
22.612 lei
Capitaluri
322.279 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
209.154 lei
Venituri totale
209.161 lei
Cheltuieli totale
161.529 lei
Profit brut
47.632 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
45.540 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
51.571 lei
Active circulante
318.003 lei
Stocuri
74.466 lei
Creanțe
83.936 lei
Casa și conturi la bănci
159.601 lei
Datorii
23.158 lei
Capitaluri
346.416 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
223.688 lei
Venituri totale
223.692 lei
Cheltuieli totale
158.736 lei
Profit brut
64.956 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
62.658 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
51.571 lei
Active circulante
340.182 lei
Stocuri
72.579 lei
Creanțe
52.402 lei
Casa și conturi la bănci
215.201 lei
Datorii
14.790 lei
Capitaluri
376.963 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
119.710 lei
Venituri totale
119.741 lei
Cheltuieli totale
96.795 lei
Profit brut
22.946 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
21.740 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
51.571 lei
Active circulante
245.026 lei
Stocuri
43.419 lei
Creanțe
46.082 lei
Casa și conturi la bănci
155.525 lei
Datorii
11.781 lei
Capitaluri
284.816 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
115.102 lei
Venituri totale
120.414 lei
Cheltuieli totale
122.782 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
2.368 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
3.867 lei
Active imobilizate
22.820 lei
Active circulante
254.112 lei
Stocuri
32.422 lei
Creanțe
35.527 lei
Casa și conturi la bănci
186.163 lei
Datorii
13.856 lei
Capitaluri
263.076 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2018 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
182.315 lei
Venituri totale
185.552 lei
Cheltuieli totale
113.908 lei
Profit brut
71.644 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
70.199 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
24.864 lei
Active circulante
248.857 lei
Stocuri
27.820 lei
Creanțe
54.575 lei
Casa și conturi la bănci
166.462 lei
Datorii
6.778 lei
Capitaluri
266.943 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2017 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
181.917 lei
Venituri totale
186.079 lei
Cheltuieli totale
126.582 lei
Profit brut
59.497 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
57.678 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
26.537 lei
Active circulante
177.265 lei
Stocuri
24.269 lei
Creanțe
59.724 lei
Casa și conturi la bănci
93.272 lei
Datorii
7.057 lei
Capitaluri
196.745 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2016 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
213.132 lei
Venituri totale
214.424 lei
Cheltuieli totale
136.205 lei
Profit brut
78.219 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
73.936 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
28.767 lei
Active circulante
121.556 lei
Stocuri
22.029 lei
Creanțe
39.428 lei
Casa și conturi la bănci
60.099 lei
Datorii
11.256 lei
Capitaluri
139.067 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2015 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
175.619 lei
Venituri totale
175.979 lei
Cheltuieli totale
124.259 lei
Profit brut
51.720 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
46.440 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
22.263 lei
Active circulante
51.791 lei
Stocuri
10.098 lei
Creanțe
12.097 lei
Casa și conturi la bănci
29.596 lei
Datorii
8.923 lei
Capitaluri
65.131 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2014 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
146.648 lei
Venituri totale
147.735 lei
Cheltuieli totale
113.037 lei
Profit brut
34.698 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
29.047 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
22.263 lei
Active circulante
19.789 lei
Stocuri
8.739 lei
Creanțe
9.669 lei
Casa și conturi la bănci
1.381 lei
Datorii
23.361 lei
Capitaluri
18.691 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2013 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
69.152 lei
Venituri totale
69.153 lei
Cheltuieli totale
75.765 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
6.612 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
7.468 lei
Active imobilizate
12.399 lei
Active circulante
15.704 lei
Stocuri
5.643 lei
Creanțe
6.942 lei
Casa și conturi la bănci
3.119 lei
Datorii
38.458 lei
Capitaluri
-10.355 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2012 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
800 lei
Venituri totale
800 lei
Cheltuieli totale
3.887 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
3.087 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
3.087 lei
Active imobilizate
Active circulante
251 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
251 lei
Datorii
3.138 lei
Capitaluri
-2.887 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Contracte publice

  • o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă · valoare însumată de cel mult 660 lei

Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.

Autoritatea contractantă

Ultima atribuire

  1. T1 2019Cumpărare directă nr. DA22618758

    VERIFICARE TAHOGRAF

    660 lei · COMUNA ZAPODENI · CPV 50000000-5 · Cumparare directa

Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.

Activități autorizate (CAEN)

  • 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
  • 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
  • 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
  • 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
  • 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
  • 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
  • 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  2. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  3. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  4. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  5. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  6. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  7. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
  8. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
  9. 2015

    • Situații financiare depuse pentru anul 2015
  10. 2014

    • Situații financiare depuse pentru anul 2014
  11. 2013

    • Situații financiare depuse pentru anul 2013
  12. 2012

    • Situații financiare depuse pentru anul 2012
    • Înmatriculare la registrul comerțului