TRIO PARTENER SPEED S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Slobozia, Comuna Stoenești, înmatriculată la 28 martie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- TRIO PARTENER SPEED S.R.L.
- CUI
- 39104791
- Nr. înmatriculare
- J3/648/2018
- EUID
- ROONRC.J3/648/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 martie 2018
Sediu social
- Adresă
- nr. 26, Sat Slobozia, Comuna Stoenești, Argeș
- Localitate
- Sat Slobozia, Comuna Stoenești, Argeș
- Cod poștal
- 117681
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.03.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ŞTEFAN NICOLETA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.570 din 2.034 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Argeș, peste 23% dintre firmele clasei. Locul 11.876 din 20.151 în tot județul, și locul 7.620 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 34%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 159.753 lei | -679 lei | 1 | 70.008 lei | 26.064 lei | 43.944 lei |
| 2024 | 243.383 lei | 4.055 lei | 1 | 87.641 lei | 43.018 lei | 44.623 lei |
| 2023 | 224.094 lei | 10.504 lei | 1 | 91.808 lei | 51.240 lei | 40.568 lei |
| 2022 | 245.487 lei | 18.442 lei | 1 | 80.255 lei | 50.191 lei | 30.064 lei |
| 2021 | 170.106 lei | 11.422 lei | 1 | 50.662 lei | 39.040 lei | 11.622 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 159.753 lei
- Venituri totale
- 172.184 lei
- Cheltuieli totale
- 171.136 lei
- Profit brut
- 1.048 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 679 lei
- Active imobilizate
- 6.435 lei
- Active circulante
- 63.573 lei
- Stocuri
- 17.154 lei
- Creanțe
- 284 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.135 lei
- Datorii
- 26.064 lei
- Capitaluri
- 43.944 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 243.383 lei
- Venituri totale
- 246.639 lei
- Cheltuieli totale
- 240.167 lei
- Profit brut
- 6.472 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.055 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.797 lei
- Active circulante
- 83.844 lei
- Stocuri
- 18.883 lei
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 64.960 lei
- Datorii
- 43.018 lei
- Capitaluri
- 44.623 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 224.094 lei
- Venituri totale
- 228.187 lei
- Cheltuieli totale
- 215.677 lei
- Profit brut
- 12.510 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.504 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 91.808 lei
- Stocuri
- 19.527 lei
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 72.280 lei
- Datorii
- 51.240 lei
- Capitaluri
- 40.568 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului