TRICOTAJE GABRIEL LE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 5 octombrie 2004.
Identitate
- Denumire legală
- TRICOTAJE GABRIEL LE SRL
- CUI
- 16818252
- Nr. înmatriculare
- J12/3541/2004
- EUID
- ROONRC.J12/3541/2004
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 octombrie 2004
Sediu social
- Adresă
- Str. PLOPILOR, nr. 37, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 3400
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.10.2004
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SIMA DANIEL STELIAN — administrator
- SIMA GABRIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 6 din 6 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1439, județul Cluj. Locul 39.923 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 41%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.294 lei | 9.739 lei | — | 30.288 lei | 19.394 lei | 10.894 lei |
| 2024 | 10.640 lei | 5.804 lei | — | 18.824 lei | 2.668 lei | 16.156 lei |
| 2023 | 4.350 lei | 2.910 lei | — | 10.685 lei | 333 lei | 10.352 lei |
| 2022 | 7.430 lei | 7.200 lei | — | 7.501 lei | 59 lei | 7.442 lei |
| 2021 | 12.285 lei | 8.010 lei | 0 | 17.310 lei | 259 lei | 17.051 lei |
| 2020 | -1.057 lei | -1.598 lei | 0 | 9.092 lei | 50 lei | 9.042 lei |
| 2019 | 11.875 lei | 3.139 lei | — | 12.005 lei | 1.365 lei | 10.640 lei |
| 2018 | 17.520 lei | 6.179 lei | — | 29.161 lei | 609 lei | 28.552 lei |
| 2017 | 30.015 lei | 12.661 lei | — | 28.244 lei | 5.871 lei | 22.373 lei |
| 2016 | 22.660 lei | 6.465 lei | 1 | 15.616 lei | 5.903 lei | 9.713 lei |
| 2015 | 18.165 lei | 1.874 lei | 1 | 43.927 lei | 679 lei | 43.248 lei |
| 2014 | 14.645 lei | -6.202 lei | 1 | 41.743 lei | 369 lei | 41.374 lei |
| 2013 | 11.340 lei | -13.338 lei | — | 49.735 lei | 1.069 lei | 47.576 lei |
| 2012 | 16.995 lei | 797 lei | 1 | 64.614 lei | 429 lei | 60.914 lei |
| 2011 | 23.870 lei | 8.441 lei | 1 | 66.528 lei | 960 lei | 60.116 lei |
| 2010 | 17.250 lei | -83 lei | 1 | 61.162 lei | 1.854 lei | 51.676 lei |
| 2009 | 37.765 lei | 17.904 lei | 1 | 64.740 lei | 3.168 lei | 51.759 lei |
| 2008 | 35.045 lei | 14.286 lei | 1 | 52.202 lei | 6.354 lei | 33.855 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.294 lei
- Venituri totale
- 18.409 lei
- Cheltuieli totale
- 6.782 lei
- Profit brut
- 11.627 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.739 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.400 lei
- Active circulante
- 15.888 lei
- Stocuri
- 12.365 lei
- Creanțe
- 760 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.763 lei
- Datorii
- 19.394 lei
- Capitaluri
- 10.894 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.640 lei
- Venituri totale
- 9.550 lei
- Cheltuieli totale
- 2.832 lei
- Profit brut
- 6.718 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.804 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.500 lei
- Active circulante
- 16.324 lei
- Stocuri
- 250 lei
- Creanțe
- 1.767 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.307 lei
- Datorii
- 2.668 lei
- Capitaluri
- 16.156 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.350 lei
- Venituri totale
- 4.300 lei
- Cheltuieli totale
- 931 lei
- Profit brut
- 3.369 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.910 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.685 lei
- Stocuri
- 1.260 lei
- Creanțe
- 2.846 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.579 lei
- Datorii
- 333 lei
- Capitaluri
- 10.352 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.430 lei
- Venituri totale
- 8.270 lei
- Cheltuieli totale
- 851 lei
- Profit brut
- 7.419 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.200 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.501 lei
- Stocuri
- 1.260 lei
- Creanțe
- 3.125 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.116 lei
- Datorii
- 59 lei
- Capitaluri
- 7.442 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.285 lei
- Venituri totale
- 9.085 lei
- Cheltuieli totale
- 714 lei
- Profit brut
- 8.371 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.010 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.310 lei
- Stocuri
- 564 lei
- Creanțe
- 7.030 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.716 lei
- Datorii
- 259 lei
- Capitaluri
- 17.051 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- -1.057 lei
- Venituri totale
- 848 lei
- Cheltuieli totale
- 2.446 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.598 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.598 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.092 lei
- Stocuri
- 4.218 lei
- Creanțe
- 2.605 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.269 lei
- Datorii
- 50 lei
- Capitaluri
- 9.042 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.875 lei
- Venituri totale
- 11.675 lei
- Cheltuieli totale
- 8.180 lei
- Profit brut
- 3.495 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.139 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.005 lei
- Stocuri
- 2.104 lei
- Creanțe
- 4.495 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.406 lei
- Datorii
- 1.365 lei
- Capitaluri
- 10.640 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.520 lei
- Venituri totale
- 17.742 lei
- Cheltuieli totale
- 11.037 lei
- Profit brut
- 6.705 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.179 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 29.161 lei
- Stocuri
- 2.413 lei
- Creanțe
- 1.360 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.388 lei
- Datorii
- 609 lei
- Capitaluri
- 28.552 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.015 lei
- Venituri totale
- 29.370 lei
- Cheltuieli totale
- 15.808 lei
- Profit brut
- 13.562 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.661 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.605 lei
- Active circulante
- 23.639 lei
- Stocuri
- 2.280 lei
- Creanțe
- 2.840 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.519 lei
- Datorii
- 5.871 lei
- Capitaluri
- 22.373 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.660 lei
- Venituri totale
- 23.375 lei
- Cheltuieli totale
- 16.230 lei
- Profit brut
- 7.145 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.465 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.211 lei
- Active circulante
- 6.405 lei
- Stocuri
- 3.174 lei
- Creanțe
- 1.940 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.291 lei
- Datorii
- 5.903 lei
- Capitaluri
- 9.713 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.165 lei
- Venituri totale
- 19.160 lei
- Cheltuieli totale
- 16.741 lei
- Profit brut
- 2.419 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.874 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.816 lei
- Active circulante
- 30.111 lei
- Stocuri
- 3.359 lei
- Creanțe
- 2.805 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.947 lei
- Datorii
- 679 lei
- Capitaluri
- 43.248 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 14.645 lei
- Venituri totale
- 15.779 lei
- Cheltuieli totale
- 21.542 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.763 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.202 lei
- Active imobilizate
- 18.421 lei
- Active circulante
- 23.322 lei
- Stocuri
- 2.372 lei
- Creanțe
- 2.985 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.965 lei
- Datorii
- 369 lei
- Capitaluri
- 41.374 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 11.340 lei
- Venituri totale
- 13.896 lei
- Cheltuieli totale
- 26.894 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.998 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.338 lei
- Active imobilizate
- 25.189 lei
- Active circulante
- 24.546 lei
- Stocuri
- 2.971 lei
- Creanțe
- 965 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.610 lei
- Datorii
- 1.069 lei
- Capitaluri
- 47.576 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 16.995 lei
- Venituri totale
- 19.616 lei
- Cheltuieli totale
- 18.309 lei
- Profit brut
- 1.307 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 797 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.678 lei
- Active circulante
- 50.936 lei
- Stocuri
- 893 lei
- Creanțe
- 3.673 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.370 lei
- Datorii
- 429 lei
- Capitaluri
- 60.914 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 23.870 lei
- Venituri totale
- 25.866 lei
- Cheltuieli totale
- 16.709 lei
- Profit brut
- 9.157 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.441 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.117 lei
- Active circulante
- 51.411 lei
- Stocuri
- 631 lei
- Creanțe
- 5.230 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.550 lei
- Datorii
- 960 lei
- Capitaluri
- 60.116 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 17.250 lei
- Venituri totale
- 19.491 lei
- Cheltuieli totale
- 17.709 lei
- Profit brut
- 1.782 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 83 lei
- Active imobilizate
- 17.772 lei
- Active circulante
- 43.390 lei
- Stocuri
- 1.450 lei
- Creanțe
- 7.405 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.535 lei
- Datorii
- 1.854 lei
- Capitaluri
- 51.676 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 37.765 lei
- Venituri totale
- 39.596 lei
- Cheltuieli totale
- 20.100 lei
- Profit brut
- 19.496 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 17.904 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 22.876 lei
- Active circulante
- 41.864 lei
- Stocuri
- 842 lei
- Creanțe
- 7.145 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.877 lei
- Datorii
- 3.168 lei
- Capitaluri
- 51.759 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 35.045 lei
- Venituri totale
- 36.645 lei
- Cheltuieli totale
- 21.483 lei
- Profit brut
- 15.162 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 14.286 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 27.681 lei
- Active circulante
- 24.521 lei
- Stocuri
- 2.237 lei
- Creanțe
- 4.925 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.359 lei
- Datorii
- 6.354 lei
- Capitaluri
- 33.855 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1391 · Fabricarea de metraje prin tricotare sau croșetare (CAEN Rev.2)
- 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
- 1414 · Fabricarea de articole de lenjerie de corp (CAEN Rev.2)
- 1431 · Fabricarea prin tricotare sau croșetare a ciorapilor și articolelor de galanterie (CAEN Rev.2)
- 1439 · Fabricarea prin tricotare sau croșetare a altor articole de îmbrăcăminte (CAEN Rev.2)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.2)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5913 · Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8560 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9311 · Activități ale bazelor sportive (CAEN Rev.2)
- 9319 · Alte activități sportive (CAEN Rev.2)
- 9321 · Bâlciuri și parcuri de distracții (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (5)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2004
- Înmatriculare la registrul comerțului