TRAVERTIN PERSONALIZAT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Comuna Mogoșoaia, înmatriculată la 5 ianuarie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- TRAVERTIN PERSONALIZAT S.R.L.
- CUI
- 33936266
- Nr. înmatriculare
- J2015000014232
- EUID
- ROONRC.J2015000014232
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 ianuarie 2015
Sediu social
- Adresă
- BUCUREȘTI-TÂRGOVIȘTE, nr. 181, Clădirea 2, Comuna Mogoșoaia, Ilfov
- Localitate
- Comuna Mogoșoaia, Ilfov
- Cod poștal
- 77135
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 11 aug)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 14 mai)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.01.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- KHAJI AURELIA-PATRICIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 23 din 104 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4752, județul Ilfov, peste 79% dintre firmele clasei. Locul 4.349 din 40.494 în tot județul, și locul 8.352 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 10%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.147.659 lei | 309.030 lei | 2 | 3.776.695 lei | 2.437.642 lei | 1.339.053 lei |
| 2024 | 3.499.516 lei | 202.863 lei | 3 | 3.296.274 lei | 2.271.250 lei | 1.025.024 lei |
| 2023 | 3.327.862 lei | -944 lei | 3 | 2.509.668 lei | 1.687.508 lei | 822.160 lei |
| 2022 | 4.030.158 lei | 520.055 lei | 3 | 2.398.255 lei | 1.575.150 lei | 823.105 lei |
| 2021 | 3.278.711 lei | 533.958 lei | 3 | 2.376.810 lei | 1.833.761 lei | 543.049 lei |
| 2020 | 170.790 lei | -21.298 lei | 2 | 808.480 lei | 799.749 lei | 9.091 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 67.051 lei | 36.682 lei | 30.369 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 10.788 lei | 10.751 lei | 37 lei |
| 2017 | 0 lei | -163 lei | — | 10.788 lei | 10.751 lei | 37 lei |
| 2016 | 0 lei | 0 lei | — | 10.951 lei | 10.751 lei | 200 lei |
| 2015 | 30.707 lei | 29.937 lei | — | 67.051 lei | 36.914 lei | 30.137 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.147.659 lei
- Venituri totale
- 3.155.320 lei
- Cheltuieli totale
- 2.793.570 lei
- Profit brut
- 361.750 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 309.030 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 640.061 lei
- Active circulante
- 3.136.634 lei
- Stocuri
- 2.847.182 lei
- Creanțe
- 206.374 lei
- Casa și conturi la bănci
- 83.078 lei
- Datorii
- 2.437.642 lei
- Capitaluri
- 1.339.053 lei
- Capital subscris vărsat
- 5.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.499.516 lei
- Venituri totale
- 3.499.922 lei
- Cheltuieli totale
- 3.255.383 lei
- Profit brut
- 244.539 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 202.863 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 317.326 lei
- Active circulante
- 2.978.948 lei
- Stocuri
- 2.739.164 lei
- Creanțe
- 233.528 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.256 lei
- Datorii
- 2.271.250 lei
- Capitaluri
- 1.025.024 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.327.862 lei
- Venituri totale
- 3.330.386 lei
- Cheltuieli totale
- 3.312.833 lei
- Profit brut
- 17.553 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 944 lei
- Active imobilizate
- 124.382 lei
- Active circulante
- 2.385.286 lei
- Stocuri
- 2.212.642 lei
- Creanțe
- 143.629 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.015 lei
- Datorii
- 1.687.508 lei
- Capitaluri
- 822.160 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.030.158 lei
- Venituri totale
- 4.038.033 lei
- Cheltuieli totale
- 3.483.671 lei
- Profit brut
- 554.362 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 520.055 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 88.917 lei
- Active circulante
- 2.309.338 lei
- Stocuri
- 2.111.622 lei
- Creanțe
- 169.796 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.920 lei
- Datorii
- 1.575.150 lei
- Capitaluri
- 823.105 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.278.711 lei
- Venituri totale
- 3.285.163 lei
- Cheltuieli totale
- 2.719.012 lei
- Profit brut
- 566.151 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 533.958 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 126.966 lei
- Active circulante
- 2.249.844 lei
- Stocuri
- 1.874.446 lei
- Creanțe
- 353.272 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.126 lei
- Datorii
- 1.833.761 lei
- Capitaluri
- 543.049 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 170.790 lei
- Venituri totale
- 170.800 lei
- Cheltuieli totale
- 190.785 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.985 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.298 lei
- Active imobilizate
- 39.033 lei
- Active circulante
- 769.447 lei
- Stocuri
- 629.049 lei
- Creanțe
- 120.418 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.980 lei
- Datorii
- 799.749 lei
- Capitaluri
- 9.091 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 475 lei
- Active circulante
- 66.576 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2 lei
- Casa și conturi la bănci
- 66.574 lei
- Datorii
- 36.682 lei
- Capitaluri
- 30.369 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.788 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 61 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.727 lei
- Datorii
- 10.751 lei
- Capitaluri
- 37 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 163 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 163 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 163 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.788 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 61 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.727 lei
- Datorii
- 10.751 lei
- Capitaluri
- 37 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.951 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 61 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.890 lei
- Datorii
- 10.751 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.707 lei
- Venituri totale
- 30.707 lei
- Cheltuieli totale
- 290 lei
- Profit brut
- 30.417 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.937 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 475 lei
- Active circulante
- 66.576 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- -4.997 lei
- Casa și conturi la bănci
- 71.573 lei
- Datorii
- 36.914 lei
- Capitaluri
- 30.137 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4644 · Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere (CAEN Rev.3)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.3)
- 4689 · Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Reactivată fiscal de ANAF
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
Înregistrări mai vechi (1)
2015
- Înmatriculare la registrul comerțului