TRANSYLVANIA RB S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 19 noiembrie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- TRANSYLVANIA RB S.R.L.
- CUI
- 50909644
- Nr. înmatriculare
- J2024042332006
- EUID
- ROONRC.J2024042332006
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 noiembrie 2024
Sediu social
- Adresă
- MUSCEL, nr. 21, et. III, ap. 9, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400076
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.11.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- IUHAS RADU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 832 din 2.039 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6201, județul Cluj, peste 59% dintre firmele clasei. Locul 13.950 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 36%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 392.562 lei | 316.922 lei | 1 | 353.173 lei | 36.011 lei | 317.162 lei |
| 2024 | 288.637 lei | 275.964 lei | 1 | 288.837 lei | 12.673 lei | 276.164 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 392.562 lei
- Venituri totale
- 392.817 lei
- Cheltuieli totale
- 64.354 lei
- Profit brut
- 328.463 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 316.922 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 353.173 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 342.951 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.222 lei
- Datorii
- 36.011 lei
- Capitaluri
- 317.162 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 288.637 lei
- Venituri totale
- 288.637 lei
- Cheltuieli totale
- 4.187 lei
- Profit brut
- 284.450 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 275.964 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 288.837 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 213.837 lei
- Casa și conturi la bănci
- 75.000 lei
- Datorii
- 12.673 lei
- Capitaluri
- 276.164 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului