TRANSPORT TEODOR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Bistrița, înmatriculată la 5 februarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- TRANSPORT TEODOR S.R.L.
- CUI
- 38802893
- Nr. înmatriculare
- J6/104/2018
- EUID
- ROONRC.J6/104/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 februarie 2018
Sediu social
- Adresă
- INDEPENDENȚEI, nr. 52, sc. C, ap. 40, Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud
- Localitate
- Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud
- Cod poștal
- 420184
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.02.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SIMIONCA SOFIA-MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 27 din 71 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4933, județul Bistrița-Năsăud, peste 63% dintre firmele clasei. Locul 6.781 din 9.250 în tot județul, și locul 3.715 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 28%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66.368 lei | -30.321 lei | 1 | 5.138 lei | 30.414 lei | -25.276 lei |
| 2024 | 92.755 lei | -19.914 lei | 1 | 9.329 lei | 4.284 lei | 5.045 lei |
| 2023 | 101.183 lei | 23.729 lei | 1 | 47.649 lei | 3.250 lei | 44.399 lei |
| 2022 | 83.429 lei | 24.277 lei | 1 | 60.547 lei | 3.876 lei | 56.671 lei |
| 2021 | 71.125 lei | 36.093 lei | 1 | 64.517 lei | 2.123 lei | 62.394 lei |
| 2020 | 54.306 lei | 29.261 lei | — | 103.788 lei | 486 lei | 103.302 lei |
| 2019 | 79.180 lei | 45.764 lei | 1 | 74.375 lei | 334 lei | 74.041 lei |
| 2018 | 62.293 lei | 28.077 lei | 1 | 29.846 lei | 1.569 lei | 28.277 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 66.368 lei
- Venituri totale
- 72.263 lei
- Cheltuieli totale
- 101.861 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 29.598 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.321 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.138 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.138 lei
- Datorii
- 30.414 lei
- Capitaluri
- -25.276 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 92.755 lei
- Venituri totale
- 92.755 lei
- Cheltuieli totale
- 111.741 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.986 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.914 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.329 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 976 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.353 lei
- Datorii
- 4.284 lei
- Capitaluri
- 5.045 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 101.183 lei
- Venituri totale
- 101.183 lei
- Cheltuieli totale
- 76.442 lei
- Profit brut
- 24.741 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.729 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 47.649 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 47.649 lei
- Datorii
- 3.250 lei
- Capitaluri
- 44.399 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 83.429 lei
- Venituri totale
- 83.429 lei
- Cheltuieli totale
- 57.573 lei
- Profit brut
- 25.856 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.277 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 60.547 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 60.547 lei
- Datorii
- 3.876 lei
- Capitaluri
- 56.671 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 71.125 lei
- Venituri totale
- 71.125 lei
- Cheltuieli totale
- 32.898 lei
- Profit brut
- 38.227 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.093 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 64.517 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 64.517 lei
- Datorii
- 2.123 lei
- Capitaluri
- 62.394 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.306 lei
- Venituri totale
- 54.306 lei
- Cheltuieli totale
- 23.462 lei
- Profit brut
- 30.844 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.261 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 556 lei
- Active circulante
- 103.232 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 103.232 lei
- Datorii
- 486 lei
- Capitaluri
- 103.302 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 79.180 lei
- Venituri totale
- 79.230 lei
- Cheltuieli totale
- 31.088 lei
- Profit brut
- 48.142 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.764 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.889 lei
- Active circulante
- 70.486 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 70.486 lei
- Datorii
- 334 lei
- Capitaluri
- 74.041 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 62.293 lei
- Venituri totale
- 62.293 lei
- Cheltuieli totale
- 32.751 lei
- Profit brut
- 29.542 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.077 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.222 lei
- Active circulante
- 22.624 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 22.624 lei
- Datorii
- 1.569 lei
- Capitaluri
- 28.277 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului