TRANSILVANIA GRAIN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Alba Iulia, înmatriculată la 1 octombrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- TRANSILVANIA GRAIN S.R.L.
- CUI
- 44997650
- Nr. înmatriculare
- J2021001288019
- EUID
- ROONRC.J2021001288019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 octombrie 2021
Sediu social
- Adresă
- DEALU FIERULUI, nr. 1, Municipiul Alba Iulia, Alba
- Localitate
- Municipiul Alba Iulia, Alba
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.10.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NEGRU DARIUS ANDREI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Alba; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.586.161 lei | 21.703 lei | — | 499.173 lei | 380.976 lei | 118.197 lei |
| 2023 | 10.483.451 lei | 87.450 lei | — | 699.265 lei | 602.771 lei | 96.494 lei |
| 2022 | 11.690.007 lei | 143.804 lei | — | 330.661 lei | 186.617 lei | 144.044 lei |
| 2021 | 761.979 lei | 48.524 lei | — | 393.025 lei | 344.301 lei | 48.724 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.586.161 lei
- Venituri totale
- 4.586.161 lei
- Cheltuieli totale
- 4.554.645 lei
- Profit brut
- 31.516 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.703 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 105.440 lei
- Active circulante
- 393.733 lei
- Stocuri
- 4.028 lei
- Creanțe
- 363.687 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.018 lei
- Datorii
- 380.976 lei
- Capitaluri
- 118.197 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 10.483.451 lei
- Venituri totale
- 10.483.451 lei
- Cheltuieli totale
- 10.379.281 lei
- Profit brut
- 104.170 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 87.450 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 111.203 lei
- Active circulante
- 588.062 lei
- Stocuri
- 4.617 lei
- Creanțe
- 556.704 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.741 lei
- Datorii
- 602.771 lei
- Capitaluri
- 96.494 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 11.690.007 lei
- Venituri totale
- 11.690.107 lei
- Cheltuieli totale
- 11.522.164 lei
- Profit brut
- 167.943 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 143.804 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 128.663 lei
- Active circulante
- 201.998 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 159.664 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.334 lei
- Datorii
- 186.617 lei
- Capitaluri
- 144.044 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 761.979 lei
- Venituri totale
- 761.979 lei
- Cheltuieli totale
- 694.465 lei
- Profit brut
- 67.514 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 48.524 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 393.025 lei
- Stocuri
- 76.314 lei
- Creanțe
- 8.418 lei
- Casa și conturi la bănci
- 308.293 lei
- Datorii
- 344.301 lei
- Capitaluri
- 48.724 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 0143 · Creșterea cailor și a altor cabaline (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.3)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 8551 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului