TRANSILVANIA ART STUDIO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Gherla, înmatriculată la 26 octombrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- TRANSILVANIA ART STUDIO S.R.L.
- CUI
- 45121673
- Nr. înmatriculare
- J2021005165129
- EUID
- ROONRC.J2021005165129
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 octombrie 2021
Sediu social
- Adresă
- DUMBRAVEI, nr. 68, Municipiul Gherla, Cluj
- Localitate
- Municipiul Gherla, Cluj
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 9 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.10.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DEBREȚENI RAYNHOLD-HUNOR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 683 din 711 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7022, județul Cluj, peste 4% dintre firmele clasei. Locul 41.361 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 43%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.000 lei | 183 lei | — | 1.199 lei | 684 lei | 515 lei |
| 2024 | 1.750 lei | 132 lei | — | -46 lei | 18 lei | 332 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.000 lei
- Venituri totale
- 1.000 lei
- Cheltuieli totale
- 787 lei
- Profit brut
- 213 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 183 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.199 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 82 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.117 lei
- Datorii
- 684 lei
- Capitaluri
- 515 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.750 lei
- Venituri totale
- 1.750 lei
- Cheltuieli totale
- 1.600 lei
- Profit brut
- 150 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 132 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- -46 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -46 lei
- Datorii
- 18 lei
- Capitaluri
- 332 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7729 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Înregistrare în scopuri de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului