TRANS NEGRU MDR SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Poieni, Comuna Poieni, înmatriculată la 17 iulie 2008.
Identitate
- Denumire legală
- TRANS NEGRU MDR SRL
- CUI
- 24204148
- Nr. înmatriculare
- J12/3063/2008
- EUID
- ROONRC.J12/3063/2008
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 iulie 2008
Sediu social
- Adresă
- bl. VECHI, et. 1, ap. 8, Sat Poieni, Comuna Poieni, Cluj
- Localitate
- Sat Poieni, Comuna Poieni, Cluj
Contact
- Telefon
- 0740 698 052
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 14 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 23 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.07.2008
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NEGRU DORIN GHEORGHE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.354 din 1.541 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Cluj, peste 12% dintre firmele clasei. Locul 34.984 din 42.438 în tot județul, și locul 13.034 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 17%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37.000 lei | -21.807 lei | 1 | 61.891 lei | 20.284 lei | 41.607 lei |
| 2024 | 44.800 lei | -60.508 lei | 1 | 72.710 lei | 9.296 lei | 63.414 lei |
| 2023 | 123.050 lei | 55.029 lei | 1 | 136.559 lei | 12.636 lei | 123.923 lei |
| 2022 | 124.400 lei | 40.571 lei | 2 | 143.055 lei | 41.762 lei | 101.293 lei |
| 2021 | 121.560 lei | 59.682 lei | 2 | 109.971 lei | 49.249 lei | 60.722 lei |
| 2020 | — | 29.480 lei | — | 68.204 lei | 67.163 lei | 1.041 lei |
| 2019 | — | -142 lei | — | 69.521 lei | 97.960 lei | -28.439 lei |
| 2018 | 14.920 lei | 6.160 lei | — | 70.911 lei | 99.208 lei | -28.297 lei |
| 2017 | — | -3.461 lei | 0 | 69.811 lei | 104.269 lei | -34.458 lei |
| 2016 | 65.182 lei | 36.128 lei | 1 | 69.468 lei | 100.464 lei | -30.996 lei |
| 2015 | 53.229 lei | 29.267 lei | 1 | 90.692 lei | 157.817 lei | -67.125 lei |
| 2014 | 30.923 lei | 16.798 lei | 1 | 105.245 lei | 201.636 lei | -96.391 lei |
| 2013 | 26.631 lei | -17.351 lei | 1 | 81.974 lei | 195.163 lei | -113.189 lei |
| 2012 | 214.740 lei | -51.392 lei | 1 | 96.924 lei | 192.762 lei | -95.838 lei |
| 2011 | 240.573 lei | -29.223 lei | 1 | 123.364 lei | 167.811 lei | -44.447 lei |
| 2010 | 109.296 lei | -15.754 lei | — | 111.386 lei | 126.609 lei | -15.223 lei |
| 2009 | 94.254 lei | -39 lei | — | 131.180 lei | 130.649 lei | 531 lei |
| 2008 | 82.015 lei | 370 lei | — | 134.469 lei | 133.899 lei | 570 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 37.000 lei
- Venituri totale
- 37.000 lei
- Cheltuieli totale
- 58.437 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.437 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.807 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 61.891 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 51.321 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.570 lei
- Datorii
- 20.284 lei
- Capitaluri
- 41.607 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 44.800 lei
- Venituri totale
- 44.800 lei
- Cheltuieli totale
- 104.860 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 60.060 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 60.508 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 72.710 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 51.321 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.389 lei
- Datorii
- 9.296 lei
- Capitaluri
- 63.414 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 123.050 lei
- Venituri totale
- 123.050 lei
- Cheltuieli totale
- 66.790 lei
- Profit brut
- 56.260 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 55.029 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 136.559 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 120.126 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.433 lei
- Datorii
- 12.636 lei
- Capitaluri
- 123.923 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
- 7731 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 7739 · Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Sunt afișate cele mai recente 14 din 21 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.