TRANDAFIR VIOREL INSTAL SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 8 august 2016.
Identitate
- Denumire legală
- TRANDAFIR VIOREL INSTAL SRL
- CUI
- 36401895
- Nr. înmatriculare
- J2016003224239
- EUID
- ROONRC.J2016003224239
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 august 2016
Sediu social
- Adresă
- C.C. ARION, nr. 11, ap. 1, Parter, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 19.12.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TRANDAFIR VASILE-VIOREL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 102 din 1.748 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4322, municipiul București, peste 94% dintre firmele clasei. Locul 8.589 din 132.982 în tot județul, și locul 8.911 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 19%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.807.382 lei | -819.027 lei | 10 | 9.426.306 lei | 5.220.046 lei | 3.489.920 lei |
| 2024 | 5.736.835 lei | 1.009.553 lei | 10 | 9.108.515 lei | 3.656.657 lei | 4.323.812 lei |
| 2023 | 4.584.800 lei | 832.650 lei | 9 | 1.964.357 lei | 452.636 lei | 1.511.721 lei |
| 2022 | 3.730.202 lei | 608.492 lei | 6 | 2.102.308 lei | 613.216 lei | 1.489.092 lei |
| 2021 | 1.054.998 lei | 84.200 lei | 17 | 1.482.724 lei | 1.398.324 lei | 84.400 lei |
| 2020 | 3.914.300 lei | 2.388.426 lei | 17 | 2.806.855 lei | 418.229 lei | 2.388.626 lei |
| 2019 | 1.788.876 lei | 757.089 lei | 7 | 982.498 lei | 225.209 lei | 757.289 lei |
| 2018 | 421.708 lei | -59.566 lei | 2 | 153.273 lei | 108.622 lei | 44.651 lei |
| 2017 | 536.723 lei | 163.583 lei | 2 | 244.767 lei | 80.784 lei | 163.983 lei |
| 2016 | 197.249 lei | 124.818 lei | 3 | 135.360 lei | 10.342 lei | 125.018 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.807.382 lei
- Venituri totale
- 6.808.355 lei
- Cheltuieli totale
- 7.627.382 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 819.027 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 819.027 lei
- Active imobilizate
- 2.343.409 lei
- Active circulante
- 7.082.897 lei
- Stocuri
- 3.354.337 lei
- Creanțe
- 3.102.887 lei
- Casa și conturi la bănci
- 625.673 lei
- Datorii
- 5.220.046 lei
- Capitaluri
- 3.489.920 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.736.835 lei
- Venituri totale
- 5.883.045 lei
- Cheltuieli totale
- 4.713.927 lei
- Profit brut
- 1.169.118 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.009.553 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.612.967 lei
- Active circulante
- 7.495.548 lei
- Stocuri
- 3.911.494 lei
- Creanțe
- 2.795.874 lei
- Casa și conturi la bănci
- 788.180 lei
- Datorii
- 3.656.657 lei
- Capitaluri
- 4.323.812 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.584.800 lei
- Venituri totale
- 4.657.255 lei
- Cheltuieli totale
- 3.714.329 lei
- Profit brut
- 942.926 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 832.650 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.590.865 lei
- Active circulante
- 373.492 lei
- Stocuri
- 49.242 lei
- Creanțe
- 233.305 lei
- Casa și conturi la bănci
- 90.945 lei
- Datorii
- 452.636 lei
- Capitaluri
- 1.511.721 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.730.202 lei
- Venituri totale
- 3.730.202 lei
- Cheltuieli totale
- 3.087.914 lei
- Profit brut
- 642.288 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 608.492 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.715.866 lei
- Active circulante
- 386.442 lei
- Stocuri
- 26.361 lei
- Creanțe
- 288.510 lei
- Casa și conturi la bănci
- 71.571 lei
- Datorii
- 613.216 lei
- Capitaluri
- 1.489.092 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.054.998 lei
- Venituri totale
- 1.054.998 lei
- Cheltuieli totale
- 960.249 lei
- Profit brut
- 94.749 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 84.200 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 749.438 lei
- Active circulante
- 733.286 lei
- Stocuri
- 327.455 lei
- Creanțe
- 25.556 lei
- Casa și conturi la bănci
- 380.275 lei
- Datorii
- 1.398.324 lei
- Capitaluri
- 84.400 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 17
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.914.300 lei
- Venituri totale
- 3.914.300 lei
- Cheltuieli totale
- 1.486.731 lei
- Profit brut
- 2.427.569 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.388.426 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 456.909 lei
- Active circulante
- 2.349.946 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.349.946 lei
- Datorii
- 418.229 lei
- Capitaluri
- 2.388.626 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 17
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.788.876 lei
- Venituri totale
- 1.788.876 lei
- Cheltuieli totale
- 1.013.899 lei
- Profit brut
- 774.977 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 757.089 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 304.617 lei
- Active circulante
- 677.881 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 166.627 lei
- Casa și conturi la bănci
- 511.254 lei
- Datorii
- 225.209 lei
- Capitaluri
- 757.289 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 421.708 lei
- Venituri totale
- 421.708 lei
- Cheltuieli totale
- 477.057 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 55.349 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 59.566 lei
- Active imobilizate
- 92.594 lei
- Active circulante
- 60.679 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 52.826 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.853 lei
- Datorii
- 108.622 lei
- Capitaluri
- 44.651 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 536.723 lei
- Venituri totale
- 536.723 lei
- Cheltuieli totale
- 367.772 lei
- Profit brut
- 168.951 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 163.583 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 116.749 lei
- Active circulante
- 128.018 lei
- Stocuri
- 17.009 lei
- Creanțe
- 66.494 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.515 lei
- Datorii
- 80.784 lei
- Capitaluri
- 163.983 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 197.249 lei
- Venituri totale
- 197.252 lei
- Cheltuieli totale
- 70.462 lei
- Profit brut
- 126.790 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 124.818 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 135.360 lei
- Stocuri
- 57.438 lei
- Creanțe
- 28.215 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.707 lei
- Datorii
- 10.342 lei
- Capitaluri
- 125.018 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Contracte publice
- 11 cumpărături directe, de la 5 autorități contractante (2023–2025) · valoare însumată de cel mult 1,5 mil. lei
- 21 de contracte atribuite, de la o autoritate contractantă (2021–2022) · valoare însumată de cel mult 456,4 mil. lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 621 de atribuiri · cel mult 456,4 mil. lei
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 026485 atribuiri · cel mult 1,1 mil. lei
- Gradinita nr.217o atribuire · cel mult 206 mii lei
- Administratia Scolilor Sector 62 atribuiri · cel mult 131 mii lei
- SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A.o atribuire · cel mult 111 mii lei
- GRADINITA NR. 2102 atribuiri · cel mult 4 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Servicii de amenajare teren
2.199,10 lei · GRADINITA NR. 210 · CPV 45111291-4 Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii de amenajare teren
1.780,60 lei · GRADINITA NR. 210 · CPV 45111291-4 Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
- Cumpărare directă
Furnizare si montaj gazon sintetic
111.277 lei · SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A. · CPV 39293400-6 Gazon artificial (Rev.2)
- Cumpărare directă
Sistem de irigare spatii verzi curte
206.047,27 lei · Gradinita nr.217 · CPV 45232120-9 Lucrari de irigatie (Rev.2)
- Cumpărare directă
Referat de necesitate nr. 2354/06.03.2024- lucrari de inlocuire teava de apa la Scoala Brancusi
3.360 lei · Administratia Scolilor Sector 6 · CPV 45231111-6 Lucrari de demontare si de inlocuire a conductelor (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 20 decembrie 2021 și 25 iulie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 1399 · Fabricarea altor articole textile n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.2)
- 4622 · Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor (CAEN Rev.2)
- 4623 · Comerț cu ridicata al animalelor vii (CAEN Rev.2)
- 4651 · Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului