TRADELLY PROFESSIONAL SERVICES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 28 octombrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- TRADELLY PROFESSIONAL SERVICES S.R.L.
- CUI
- 41818369
- Nr. înmatriculare
- J2019014479405
- EUID
- ROONRC.J2019014479405
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 octombrie 2019
Sediu social
- Adresă
- DELFINULUI, nr. 11, bl. D19, sc. 1, et. 3, ap. 21, CAMERA 1, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 22353
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.10.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POPA GEORGE MARIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 70 din 718 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, municipiul București, peste 90% dintre firmele clasei. Locul 76.852 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 3%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 185.784 lei | 302 lei | 1 | 42.166 lei | 41.624 lei | 542 lei |
| 2024 | 180.327 lei | 25.116 lei | 1 | 125.291 lei | 99.935 lei | 25.356 lei |
| 2023 | 202.844 lei | 81.241 lei | 1 | 108.891 lei | 10.095 lei | 98.796 lei |
| 2021 | 205.905 lei | 90.357 lei | 2 | 133.093 lei | 11.775 lei | 121.318 lei |
| 2020 | 90.084 lei | 20.683 lei | — | 35.500 lei | 4.539 lei | 30.961 lei |
| 2019 | 11.334 lei | 10.078 lei | — | 11.118 lei | 840 lei | 10.278 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 185.784 lei
- Venituri totale
- 185.823 lei
- Cheltuieli totale
- 183.662 lei
- Profit brut
- 2.161 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 302 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 42.166 lei
- Stocuri
- 1.448 lei
- Creanțe
- 15.998 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.720 lei
- Datorii
- 41.624 lei
- Capitaluri
- 542 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 180.327 lei
- Venituri totale
- 180.330 lei
- Cheltuieli totale
- 153.410 lei
- Profit brut
- 26.920 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.116 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 125.291 lei
- Stocuri
- 1.943 lei
- Creanțe
- 12.242 lei
- Casa și conturi la bănci
- 111.106 lei
- Datorii
- 99.935 lei
- Capitaluri
- 25.356 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 202.844 lei
- Venituri totale
- 202.844 lei
- Cheltuieli totale
- 119.575 lei
- Profit brut
- 83.269 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 81.241 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 108.891 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.673 lei
- Casa și conturi la bănci
- 101.218 lei
- Datorii
- 10.095 lei
- Capitaluri
- 98.796 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 3212 · Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase (CAEN Rev.3)
- 3213 · Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare (CAEN Rev.3)
- 3220 · Fabricarea instrumentelor muzicale (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN Rev.3)
- 4932 · Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN Rev.3)
- 4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului