TRAB ENGINEERING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Domnești, Comuna Domnești, înmatriculată la 20 noiembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- TRAB ENGINEERING S.R.L.
- CUI
- 39922863
- Nr. înmatriculare
- J3/2402/2018
- EUID
- ROONRC.J3/2402/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 noiembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- ANTON PANN, nr. 17, C1, PARTER, CAMERA 1, Sat Domnești, Comuna Domnești, Argeș
- Localitate
- Sat Domnești, Comuna Domnești, Argeș
- Cod poștal
- 117370
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 19.11.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- TRĂGAISTĂ FLORIN-BOGDAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Argeș.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -360 lei | — | 38.346 lei | 8.025 lei | 30.321 lei |
| 2024 | — | -880 lei | — | 38.960 lei | 8.279 lei | 30.681 lei |
| 2023 | 105.257 lei | 51.219 lei | — | 67.403 lei | 35.842 lei | 31.561 lei |
| 2022 | 5.621 lei | 1.787 lei | — | 7.873 lei | 27.531 lei | -19.658 lei |
| 2021 | 1.801 lei | -534 lei | — | 7.013 lei | 28.458 lei | -21.445 lei |
| 2020 | — | -12.602 lei | — | 1.480 lei | 22.392 lei | -20.912 lei |
| 2019 | — | -8.510 lei | — | 3.390 lei | 11.700 lei | -8.310 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 360 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 360 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 360 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 38.346 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.823 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.523 lei
- Datorii
- 8.025 lei
- Capitaluri
- 30.321 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 880 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 880 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 880 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 38.960 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.823 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.137 lei
- Datorii
- 8.279 lei
- Capitaluri
- 30.681 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 105.257 lei
- Venituri totale
- 105.257 lei
- Cheltuieli totale
- 44.282 lei
- Profit brut
- 60.975 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.219 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 67.403 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.464 lei
- Casa și conturi la bănci
- 65.939 lei
- Datorii
- 35.842 lei
- Capitaluri
- 31.561 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului