Sari la conținut
Duminică, 30 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

TOVSALES S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Recea, Comuna Recea, înmatriculată la 30 septembrie 2024.

Identitate

Denumire legală
TOVSALES S.R.L.
CUI
50614503
Nr. înmatriculare
J2024026246002
EUID
ROONRC.J2024026246002
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
30 septembrie 2024

Sediu social

Adresă
STADIONULUI, nr. 67A, Sat Recea, Comuna Recea, Maramureș
Localitate
Sat Recea, Comuna Recea, Maramureș

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 23 iul)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 30.09.2024
Sursa ANAF
actualizat 29 aug

Reprezentanți

  • BUHAI DANIEL-CORNEL — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
372 mii lei02024: 142 lei2025: 372 mii lei20242025
Rezultat net
99 mii lei0-3 mii lei2024: -3 mii lei2025: 99 mii lei20242025

Poziție în sector

Locul 59 din 222 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, județul Maramureș, peste 74% dintre firmele clasei. Locul 5.154 din 13.678 în tot județul, și locul 5.707 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 261.551%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025371.544 lei99.183 lei1130.199 lei34.283 lei95.916 lei
2024142 lei-3.467 lei9.788 lei13.055 lei-3.267 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
371.544 lei
Venituri totale
372.998 lei
Cheltuieli totale
257.783 lei
Profit brut
115.215 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
99.183 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
130.199 lei
Stocuri
52.625 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
77.574 lei
Datorii
34.283 lei
Capitaluri
95.916 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
142 lei
Venituri totale
142 lei
Cheltuieli totale
3.609 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
3.467 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
3.467 lei
Active imobilizate
Active circulante
9.788 lei
Stocuri
8.734 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
1.054 lei
Datorii
13.055 lei
Capitaluri
-3.267 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Activități autorizate (CAEN)

  • 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2026

    • Înregistrare în scopuri de TVA
  2. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  3. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
    • Înmatriculare la registrul comerțului