Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

TOURMOUNT CÂMPULUNG S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpulung, înmatriculată la 4 decembrie 2019.

Identitate

Denumire legală
TOURMOUNT CÂMPULUNG S.R.L.
CUI
41983331
Nr. înmatriculare
J3/2837/2019
EUID
ROONRC.J3/2837/2019
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
4 decembrie 2019

Sediu social

Adresă
LT. COL. NICOLAE POPP, nr. 27, Municipiul Câmpulung, Argeș
Localitate
Municipiul Câmpulung, Argeș
Cod poștal
115100

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 04.12.2019
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • OLARU ANTON-ADRIAN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
87 mii lei02020: 5 mii lei2021: 25 mii lei2022: 87 mii lei2023: 50 mii lei2024: 43 mii lei2025: 35 mii lei202020212022202320242025
Rezultat net
57 mii lei02020: 4 mii lei2021: 13 mii lei2022: 57 mii lei2023: 10 mii lei2024: 554 lei2025: 5 mii lei202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 4 din 7 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7990, județul Argeș. Locul 16.618 din 20.151 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 19%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202535.200 lei4.793 lei47.162 lei3.065 lei56.387 lei
202443.400 lei554 lei42.863 lei3.559 lei51.594 lei
202350.100 lei10.177 lei52.669 lei1.629 lei51.040 lei
202287.160 lei57.280 lei60.104 lei763 lei59.341 lei
202124.511 lei12.785 lei17.508 lei0 lei17.508 lei
20204.700 lei4.473 lei4.723 lei0 lei4.723 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
35.200 lei
Venituri totale
35.232 lei
Cheltuieli totale
29.333 lei
Profit brut
5.899 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
4.793 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
47.162 lei
Stocuri
Creanțe
2.072 lei
Casa și conturi la bănci
45.090 lei
Datorii
3.065 lei
Capitaluri
56.387 lei
Capital subscris vărsat
250 lei
Număr mediu de salariați

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
43.400 lei
Venituri totale
43.649 lei
Cheltuieli totale
42.513 lei
Profit brut
1.136 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
554 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
42.863 lei
Stocuri
955 lei
Creanțe
11.022 lei
Casa și conturi la bănci
30.886 lei
Datorii
3.559 lei
Capitaluri
51.594 lei
Capital subscris vărsat
250 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
50.100 lei
Venituri totale
50.107 lei
Cheltuieli totale
37.944 lei
Profit brut
12.163 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
10.177 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
52.669 lei
Stocuri
Creanțe
1.426 lei
Casa și conturi la bănci
51.243 lei
Datorii
1.629 lei
Capitaluri
51.040 lei
Capital subscris vărsat
250 lei
Număr mediu de salariați

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
87.160 lei
Venituri totale
87.191 lei
Cheltuieli totale
28.182 lei
Profit brut
59.009 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
57.280 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
60.104 lei
Stocuri
Creanțe
2.920 lei
Casa și conturi la bănci
57.184 lei
Datorii
763 lei
Capitaluri
59.341 lei
Capital subscris vărsat
250 lei
Număr mediu de salariați

2021 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
24.511 lei
Venituri totale
24.517 lei
Cheltuieli totale
11.084 lei
Profit brut
13.433 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
12.785 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
17.508 lei
Stocuri
Creanțe
152 lei
Casa și conturi la bănci
17.356 lei
Datorii
0 lei
Capitaluri
17.508 lei
Capital subscris vărsat
250 lei
Număr mediu de salariați

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
4.700 lei
Venituri totale
4.700 lei
Cheltuieli totale
86 lei
Profit brut
4.614 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
4.473 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
4.723 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
4.723 lei
Datorii
0 lei
Capitaluri
4.723 lei
Capital subscris vărsat
250 lei
Număr mediu de salariați

Contracte publice

  • o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă (2025) · valoare însumată de cel mult 9 mii lei

Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.

Autoritatea contractantă

Ultima atribuire

  1. Cumpărare directă

    Servicii de intretinere si reparatii ATV

    8.850 lei · ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE · CPV 50411000-9 Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare (Rev.2)

Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 28 martie 2025 și 28 martie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Înmatriculare la registrul comerțului