TOUR DRIVE BUCHAREST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 30 iunie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- TOUR DRIVE BUCHAREST S.R.L.
- CUI
- 42700719
- Nr. înmatriculare
- J2020007167403
- EUID
- ROONRC.J2020007167403
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 iunie 2020
Sediu social
- Adresă
- CUPIDON, nr. 1 bis, CAMERA 1, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 05.08.2025
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COJOCARU IONUŢ DANIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -58.852 lei | — | 50.993 lei | 751.846 lei | -700.853 lei |
| 2024 | 410.950 lei | -289.671 lei | 2 | 71.250 lei | 713.251 lei | -642.001 lei |
| 2023 | 676.802 lei | -360.077 lei | 2 | 97.943 lei | 450.274 lei | -352.331 lei |
| 2022 | 388.153 lei | 125.362 lei | 1 | 194.623 lei | 186.876 lei | 7.747 lei |
| 2021 | 282.904 lei | -140.503 lei | 1 | 161.881 lei | 279.497 lei | -117.616 lei |
| 2020 | 130.240 lei | 42.687 lei | 1 | 53.397 lei | 10.510 lei | 42.887 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 8.403 lei
- Cheltuieli totale
- 67.255 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 58.852 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 58.852 lei
- Active imobilizate
- 15.977 lei
- Active circulante
- 35.016 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.794 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.222 lei
- Datorii
- 751.846 lei
- Capitaluri
- -700.853 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 410.950 lei
- Venituri totale
- 427.543 lei
- Cheltuieli totale
- 707.855 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 280.312 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 289.671 lei
- Active imobilizate
- 45.429 lei
- Active circulante
- 25.821 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.424 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.397 lei
- Datorii
- 713.251 lei
- Capitaluri
- -642.001 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 676.802 lei
- Venituri totale
- 676.802 lei
- Cheltuieli totale
- 1.030.111 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 353.309 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 360.077 lei
- Active imobilizate
- 76.993 lei
- Active circulante
- 20.950 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 65 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.885 lei
- Datorii
- 450.274 lei
- Capitaluri
- -352.331 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 388.153 lei
- Venituri totale
- 404.504 lei
- Cheltuieli totale
- 271.979 lei
- Profit brut
- 132.525 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 125.362 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 115.238 lei
- Active circulante
- 79.385 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 613 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78.772 lei
- Datorii
- 186.876 lei
- Capitaluri
- 7.747 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 282.904 lei
- Venituri totale
- 282.904 lei
- Cheltuieli totale
- 423.405 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 140.501 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 140.503 lei
- Active imobilizate
- 154.185 lei
- Active circulante
- 7.696 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.078 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.618 lei
- Datorii
- 279.497 lei
- Capitaluri
- -117.616 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 130.240 lei
- Venituri totale
- 130.240 lei
- Cheltuieli totale
- 86.520 lei
- Profit brut
- 43.720 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.687 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 24.498 lei
- Active circulante
- 28.899 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 28.899 lei
- Datorii
- 10.510 lei
- Capitaluri
- 42.887 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului