TOTAL REAL ESTATE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Pitești, înmatriculată la 29 octombrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- TOTAL REAL ESTATE S.R.L.
- CUI
- 41826922
- Nr. înmatriculare
- J3/2606/2019
- EUID
- ROONRC.J3/2606/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 octombrie 2019
Sediu social
- Adresă
- BUCUREȘTI, nr. 24, bl. 35, sc. D, et. PARTER, ap. 1, Municipiul Pitești, Argeș
- Localitate
- Municipiul Pitești, Argeș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 12 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.10.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DUMITRESCU AUREL-VASILE — administrator
- STANCU FLORIAN — administrator
- TĂNASE VALENTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Argeș.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -21.475 lei | — | 4.477.877 lei | 3.020.144 lei | 1.457.733 lei |
| 2024 | 0 lei | -31.402 lei | — | 4.481.701 lei | 3.002.493 lei | 1.479.208 lei |
| 2023 | 0 lei | -13.712 lei | 1 | 4.595.643 lei | 3.085.034 lei | 1.510.609 lei |
| 2022 | 10.290.165 lei | 248.516 lei | 2 | 4.631.880 lei | 3.107.558 lei | 1.524.322 lei |
| 2021 | 5.978.212 lei | 911.946 lei | 2 | 11.060.968 lei | 9.785.163 lei | 1.275.805 lei |
| 2020 | 1.730.455 lei | 363.559 lei | 2 | 8.105.152 lei | 7.741.293 lei | 363.859 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 14.396 lei
- Cheltuieli totale
- 35.871 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.475 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.475 lei
- Active imobilizate
- 2.629.475 lei
- Active circulante
- 1.848.402 lei
- Stocuri
- 1.752.925 lei
- Creanțe
- 90.728 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.749 lei
- Datorii
- 3.020.144 lei
- Capitaluri
- 1.457.733 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 3.741 lei
- Cheltuieli totale
- 35.143 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 31.402 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 31.402 lei
- Active imobilizate
- 2.647.290 lei
- Active circulante
- 1.834.411 lei
- Stocuri
- 1.739.625 lei
- Creanțe
- 89.424 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.362 lei
- Datorii
- 3.002.493 lei
- Capitaluri
- 1.479.208 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 90.818 lei
- Cheltuieli totale
- 104.530 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.712 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.712 lei
- Active imobilizate
- 2.672.145 lei
- Active circulante
- 1.923.498 lei
- Stocuri
- 1.739.625 lei
- Creanțe
- 164.899 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.974 lei
- Datorii
- 3.085.034 lei
- Capitaluri
- 1.510.609 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 10.290.165 lei
- Venituri totale
- 5.600.963 lei
- Cheltuieli totale
- 5.304.237 lei
- Profit brut
- 296.726 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 248.516 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.697.639 lei
- Active circulante
- 1.934.241 lei
- Stocuri
- 1.659.787 lei
- Creanțe
- 167.592 lei
- Casa și conturi la bănci
- 106.862 lei
- Datorii
- 3.107.558 lei
- Capitaluri
- 1.524.322 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.978.212 lei
- Venituri totale
- 10.150.555 lei
- Cheltuieli totale
- 9.149.101 lei
- Profit brut
- 1.001.454 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 911.946 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.945.588 lei
- Active circulante
- 7.115.380 lei
- Stocuri
- 6.751.454 lei
- Creanțe
- 293.620 lei
- Casa și conturi la bănci
- 70.306 lei
- Datorii
- 9.785.163 lei
- Capitaluri
- 1.275.805 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.730.455 lei
- Venituri totale
- 3.910.731 lei
- Cheltuieli totale
- 3.529.867 lei
- Profit brut
- 380.864 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 363.559 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.479.528 lei
- Active circulante
- 2.625.624 lei
- Stocuri
- 2.295.456 lei
- Creanțe
- 196.279 lei
- Casa și conturi la bănci
- 133.889 lei
- Datorii
- 7.741.293 lei
- Capitaluri
- 363.859 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului