TOTAL FOR CONTAB SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, înmatriculată la 29 decembrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- TOTAL FOR CONTAB SRL
- CUI
- 38645551
- Nr. înmatriculare
- J2017001868322
- EUID
- ROONRC.J2017001868322
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 decembrie 2017
Sediu social
- Adresă
- Daniel Renard, nr. 91E, Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, Sibiu
- Localitate
- Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, Sibiu
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.12.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DRAGOMIR VASILE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 273 din 334 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6920, județul Sibiu, peste 19% dintre firmele clasei. Locul 10.333 din 15.771 în tot județul, și locul 3.852 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 115.234 lei | 20.074 lei | 2 | 169.011 lei | 19.979 lei | 149.269 lei |
| 2024 | 103.876 lei | 30.481 lei | 1 | 161.198 lei | 32.043 lei | 129.195 lei |
| 2023 | 90.542 lei | -13.647 lei | 2 | 163.561 lei | 50.160 lei | 113.440 lei |
| 2022 | 65.240 lei | 22.193 lei | 2 | 175.916 lei | 19.766 lei | 156.150 lei |
| 2021 | 80.195 lei | 39.303 lei | 2 | 145.688 lei | 9.230 lei | 136.458 lei |
| 2020 | 134.179 lei | 38.616 lei | 2 | 112.729 lei | 15.574 lei | 97.155 lei |
| 2019 | 100.922 lei | 15.714 lei | 3 | 119.364 lei | 61.197 lei | 58.538 lei |
| 2018 | 129.900 lei | 49.374 lei | 1 | 93.571 lei | 43.997 lei | 49.574 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 115.234 lei
- Venituri totale
- 115.234 lei
- Cheltuieli totale
- 91.871 lei
- Profit brut
- 23.363 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.074 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.476 lei
- Active circulante
- 158.535 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 81.511 lei
- Casa și conturi la bănci
- 77.024 lei
- Datorii
- 19.979 lei
- Capitaluri
- 149.269 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 103.876 lei
- Venituri totale
- 103.876 lei
- Cheltuieli totale
- 69.764 lei
- Profit brut
- 34.112 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.481 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.435 lei
- Active circulante
- 145.763 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 74.441 lei
- Casa și conturi la bănci
- 71.322 lei
- Datorii
- 32.043 lei
- Capitaluri
- 129.195 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 90.542 lei
- Venituri totale
- 90.542 lei
- Cheltuieli totale
- 103.284 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.742 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.647 lei
- Active imobilizate
- 1.138 lei
- Active circulante
- 162.423 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 82.534 lei
- Casa și conturi la bănci
- 79.889 lei
- Datorii
- 50.160 lei
- Capitaluri
- 113.440 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 65.240 lei
- Venituri totale
- 65.240 lei
- Cheltuieli totale
- 41.090 lei
- Profit brut
- 24.150 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.193 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 175.916 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32.220 lei
- Casa și conturi la bănci
- 143.696 lei
- Datorii
- 19.766 lei
- Capitaluri
- 156.150 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 80.195 lei
- Venituri totale
- 80.195 lei
- Cheltuieli totale
- 38.486 lei
- Profit brut
- 41.709 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.303 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 145.688 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 16.075 lei
- Casa și conturi la bănci
- 129.613 lei
- Datorii
- 9.230 lei
- Capitaluri
- 136.458 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 134.179 lei
- Venituri totale
- 134.179 lei
- Cheltuieli totale
- 92.034 lei
- Profit brut
- 42.145 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.616 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 112.729 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.650 lei
- Casa și conturi la bănci
- 102.079 lei
- Datorii
- 15.574 lei
- Capitaluri
- 97.155 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 100.922 lei
- Venituri totale
- 100.922 lei
- Cheltuieli totale
- 84.201 lei
- Profit brut
- 16.721 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.714 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 119.364 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.226 lei
- Casa și conturi la bănci
- 112.138 lei
- Datorii
- 61.197 lei
- Capitaluri
- 58.538 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 129.900 lei
- Venituri totale
- 129.900 lei
- Cheltuieli totale
- 78.785 lei
- Profit brut
- 51.115 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.374 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16 lei
- Active circulante
- 93.555 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.350 lei
- Casa și conturi la bănci
- 86.205 lei
- Datorii
- 43.997 lei
- Capitaluri
- 49.574 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6920 · Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7820 · Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6920 · Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Înmatriculare la registrul comerțului