TORJE PLUS TAXI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Șimleu Silvaniei, Oraș Șimleu Silvaniei, înmatriculată la 15 noiembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- TORJE PLUS TAXI S.R.L.
- CUI
- 41905694
- Nr. înmatriculare
- J31/1008/2019
- EUID
- ROONRC.J31/1008/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 noiembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- CRIȘAN, nr. 53, Loc. Șimleu Silvaniei, Oraș Șimleu Silvaniei, Sălaj
- Localitate
- Loc. Șimleu Silvaniei, Oraș Șimleu Silvaniei, Sălaj
- Cod poștal
- 455300
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.11.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIUBOTARU DUMITRU — administrator
- TORJE MIRCEA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 52 din 86 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Sălaj, peste 41% dintre firmele clasei. Locul 5.167 din 6.249 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 3%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43.174 lei | 8.206 lei | — | 35.059 lei | 6.287 lei | 28.772 lei |
| 2024 | 44.358 lei | 569 lei | — | 25.970 lei | 5.405 lei | 20.565 lei |
| 2023 | 31.779 lei | 1.221 lei | — | 25.747 lei | 5.751 lei | 19.996 lei |
| 2022 | 20.966 lei | -2.702 lei | — | 24.384 lei | 5.609 lei | 18.775 lei |
| 2021 | 52.056 lei | 6.017 lei | 0 | 28.993 lei | 7.516 lei | 21.477 lei |
| 2020 | 37.022 lei | 15.623 lei | — | 21.222 lei | 5.762 lei | 15.460 lei |
| 2019 | — | -363 lei | 0 | 837 lei | 1.000 lei | -163 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.174 lei
- Venituri totale
- 43.174 lei
- Cheltuieli totale
- 33.496 lei
- Profit brut
- 9.678 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.206 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 34.937 lei
- Stocuri
- 83 lei
- Creanțe
- 8.537 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.317 lei
- Datorii
- 6.287 lei
- Capitaluri
- 28.772 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 44.358 lei
- Venituri totale
- 44.358 lei
- Cheltuieli totale
- 43.614 lei
- Profit brut
- 744 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 569 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.420 lei
- Active circulante
- 21.550 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.938 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.612 lei
- Datorii
- 5.405 lei
- Capitaluri
- 20.565 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.779 lei
- Venituri totale
- 31.779 lei
- Cheltuieli totale
- 30.325 lei
- Profit brut
- 1.454 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.221 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.268 lei
- Active circulante
- 15.479 lei
- Stocuri
- 168 lei
- Creanțe
- 3.544 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.767 lei
- Datorii
- 5.751 lei
- Capitaluri
- 19.996 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.966 lei
- Venituri totale
- 21.024 lei
- Cheltuieli totale
- 23.127 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.103 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.702 lei
- Active imobilizate
- 16.264 lei
- Active circulante
- 8.120 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 478 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.642 lei
- Datorii
- 5.609 lei
- Capitaluri
- 18.775 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 52.056 lei
- Venituri totale
- 52.056 lei
- Cheltuieli totale
- 44.984 lei
- Profit brut
- 7.072 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.017 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.000 lei
- Active circulante
- 26.993 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 130 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.863 lei
- Datorii
- 7.516 lei
- Capitaluri
- 21.477 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 37.022 lei
- Venituri totale
- 37.022 lei
- Cheltuieli totale
- 20.288 lei
- Profit brut
- 16.734 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.623 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.779 lei
- Active circulante
- 17.443 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 25 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.418 lei
- Datorii
- 5.762 lei
- Capitaluri
- 15.460 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 363 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 363 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 363 lei
- Active imobilizate
- 121 lei
- Active circulante
- 716 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 716 lei
- Datorii
- 1.000 lei
- Capitaluri
- -163 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului