TOPOMAP NEAMȚ S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Târgu Neamț, Oraș Târgu Neamț, înmatriculată la 6 noiembrie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- TOPOMAP NEAMȚ S.R.L.
- CUI
- 33774296
- Nr. înmatriculare
- J27/642/2014
- EUID
- ROONRC.J27/642/2014
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 noiembrie 2014
Sediu social
- Adresă
- CUZA VODĂ, bl. E4, sc. B, et. P, ap. 13, Loc. Târgu Neamț, Oraș Târgu Neamț, Neamț
- Localitate
- Loc. Târgu Neamț, Oraș Târgu Neamț, Neamț
- Cod poștal
- 615200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.11.2014
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SODOMANU SILVIU — administrator
- STAN EUSEBIU-OLIVIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 59 din 218 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, județul Neamț, peste 73% dintre firmele clasei. Locul 3.498 din 10.171 în tot județul, și locul 2.741 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 10%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 453.496 lei | 42.608 lei | 2 | 634.753 lei | 302.044 lei | 332.709 lei |
| 2024 | 506.400 lei | 73.933 lei | 3 | 679.743 lei | 309.642 lei | 370.101 lei |
| 2023 | 518.139 lei | 128.700 lei | 3 | 792.062 lei | 495.934 lei | 296.128 lei |
| 2022 | 313.467 lei | 75.714 lei | 3 | 502.337 lei | 334.869 lei | 167.468 lei |
| 2021 | 400.870 lei | 167.405 lei | 5 | 446.191 lei | 160.333 lei | 285.858 lei |
| 2020 | 262.707 lei | 2.789 lei | 3 | 345.042 lei | 173.956 lei | 171.086 lei |
| 2019 | 307.402 lei | 76.543 lei | 4 | 187.442 lei | 19.145 lei | 168.297 lei |
| 2018 | 153.460 lei | 27.566 lei | 2 | 142.505 lei | 23.185 lei | 119.320 lei |
| 2017 | 206.160 lei | 94.164 lei | 2 | 164.146 lei | 28.454 lei | 135.692 lei |
| 2016 | 167.934 lei | 54.831 lei | 3 | 102.436 lei | 33.492 lei | 68.944 lei |
| 2015 | 86.073 lei | 34.074 lei | 1 | 38.505 lei | 7.375 lei | 31.130 lei |
| 2014 | 0 lei | -3.144 lei | — | 41.340 lei | 44.284 lei | -2.944 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 453.496 lei
- Venituri totale
- 450.850 lei
- Cheltuieli totale
- 401.150 lei
- Profit brut
- 49.700 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.608 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 496.792 lei
- Active circulante
- 137.961 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 22.703 lei
- Casa și conturi la bănci
- 115.258 lei
- Datorii
- 302.044 lei
- Capitaluri
- 332.709 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 506.400 lei
- Venituri totale
- 523.000 lei
- Cheltuieli totale
- 440.111 lei
- Profit brut
- 82.889 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 73.933 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 579.988 lei
- Active circulante
- 99.755 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 42.917 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56.838 lei
- Datorii
- 309.642 lei
- Capitaluri
- 370.101 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 518.139 lei
- Venituri totale
- 582.904 lei
- Cheltuieli totale
- 449.136 lei
- Profit brut
- 133.768 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 128.700 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 674.387 lei
- Active circulante
- 117.675 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 72.747 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.928 lei
- Datorii
- 495.934 lei
- Capitaluri
- 296.128 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 313.467 lei
- Venituri totale
- 317.990 lei
- Cheltuieli totale
- 239.377 lei
- Profit brut
- 78.613 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 75.714 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 381.837 lei
- Active circulante
- 120.500 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 99.293 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.207 lei
- Datorii
- 334.869 lei
- Capitaluri
- 167.468 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 400.870 lei
- Venituri totale
- 409.891 lei
- Cheltuieli totale
- 239.116 lei
- Profit brut
- 170.775 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 167.405 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 325.182 lei
- Active circulante
- 121.009 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.616 lei
- Casa și conturi la bănci
- 113.393 lei
- Datorii
- 160.333 lei
- Capitaluri
- 285.858 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 262.707 lei
- Venituri totale
- 284.883 lei
- Cheltuieli totale
- 280.298 lei
- Profit brut
- 4.585 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.789 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 317.021 lei
- Active circulante
- 28.021 lei
- Stocuri
- 4.887 lei
- Creanțe
- 1.904 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.230 lei
- Datorii
- 173.956 lei
- Capitaluri
- 171.086 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 307.402 lei
- Venituri totale
- 343.753 lei
- Cheltuieli totale
- 264.136 lei
- Profit brut
- 79.617 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 76.543 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 78.430 lei
- Active circulante
- 109.012 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 109.012 lei
- Datorii
- 19.145 lei
- Capitaluri
- 168.297 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 153.460 lei
- Venituri totale
- 154.291 lei
- Cheltuieli totale
- 125.190 lei
- Profit brut
- 29.101 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.566 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 96.566 lei
- Active circulante
- 45.939 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.106 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.833 lei
- Datorii
- 23.185 lei
- Capitaluri
- 119.320 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 206.160 lei
- Venituri totale
- 212.049 lei
- Cheltuieli totale
- 115.813 lei
- Profit brut
- 96.236 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 94.164 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122.636 lei
- Active circulante
- 41.510 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 229 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.281 lei
- Datorii
- 28.454 lei
- Capitaluri
- 135.692 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 167.934 lei
- Venituri totale
- 174.263 lei
- Cheltuieli totale
- 117.751 lei
- Profit brut
- 56.512 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 54.831 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 88.018 lei
- Active circulante
- 14.418 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.185 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.233 lei
- Datorii
- 33.492 lei
- Capitaluri
- 68.944 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 86.073 lei
- Venituri totale
- 87.800 lei
- Cheltuieli totale
- 51.144 lei
- Profit brut
- 36.656 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.074 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 36.592 lei
- Active circulante
- 1.913 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.913 lei
- Datorii
- 7.375 lei
- Capitaluri
- 31.130 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 2 lei
- Cheltuieli totale
- 3.146 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.144 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.144 lei
- Active imobilizate
- 33.693 lei
- Active circulante
- 7.647 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.647 lei
- Datorii
- 44.284 lei
- Capitaluri
- -2.944 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 416 cumpărături directe, de la 12 autorități contractante (2021–2026) · valoare însumată de cel mult 2,5 mil. lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Orasul Targu Neamt211 atribuiri · cel mult 973 mii lei
- COMUNA PIPIRIG (PRIMARIA COMUNEI PIPIRIG JUD. NEAMT)65 de atribuiri · cel mult 549 mii lei
- Comuna Tibucani26 de atribuiri · cel mult 364 mii lei
- COMUNA PASTRAVENI47 de atribuiri · cel mult 227 mii lei
- COMUNA TIMISESTI38 de atribuiri · cel mult 127 mii lei
- COMUNA GHINDAOANI8 atribuiri · cel mult 101 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Actualizare documentatie cadastrala cu radiere cămin cultural Stânca
1.300 lei · COMUNA PIPIRIG (PRIMARIA COMUNEI PIPIRIG JUD. NEAMT) · CPV 71354300-7 Servicii de cadastru (Rev.2)
- Cumpărare directă
Documentatie cadastrala de prima inscriere pentru teren si cladire
1.500 lei · Orasul Targu Neamt · CPV 71354300-7 Servicii de cadastru (Rev.2)
- Cumpărare directă
Intabulare strada / Trasare limita teren
2.600 lei · COMUNA PASTRAVENI · CPV 71354300-7 Servicii de cadastru (Rev.2)
- Cumpărare directă
Achizitie servicii de topografie pentru Comuna Timisesti, judetul Neamt
1.200 lei · COMUNA TIMISESTI · CPV 71351810-4 Servicii de topografie (Rev.2)
- Cumpărare directă
Actualizare documentatie cadastrala Cămin cultural
1.300 lei · COMUNA PIPIRIG (PRIMARIA COMUNEI PIPIRIG JUD. NEAMT) · CPV 71354300-7 Servicii de cadastru (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 28 ianuarie 2021 și 19 iunie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înmatriculare la registrul comerțului