TOPO CAD BRAMED CORD S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Brateiu, Comuna Brateiu, înmatriculată la 21 iunie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- TOPO CAD BRAMED CORD S.R.L.
- CUI
- 41300587
- Nr. înmatriculare
- J2019001334322
- EUID
- ROONRC.J2019001334322
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 iunie 2019
Sediu social
- Adresă
- nr. 444, Sat Brateiu, Comuna Brateiu, Sibiu
- Localitate
- Sat Brateiu, Comuna Brateiu, Sibiu
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.06.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ANDREI ANCA MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Sibiu.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -2.392 lei | — | 41.946 lei | 3.300 lei | 37.450 lei |
| 2024 | — | -8.481 lei | — | 76.117 lei | 29 lei | 73.836 lei |
| 2023 | 48.770 lei | 24.175 lei | — | 84.598 lei | 29 lei | 82.317 lei |
| 2022 | 85.947 lei | 57.043 lei | — | 66.218 lei | 731 lei | 58.141 lei |
| 2021 | 51.535 lei | 28.338 lei | — | 127.104 lei | 8.086 lei | 119.018 lei |
| 2020 | 95.236 lei | 75.669 lei | — | 66.788 lei | 4.108 lei | 62.680 lei |
| 2019 | 46.705 lei | 42.811 lei | — | 43.790 lei | 779 lei | 43.011 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 2.050 lei
- Cheltuieli totale
- 4.442 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.392 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.392 lei
- Active imobilizate
- 10.237 lei
- Active circulante
- 31.709 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.992 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.717 lei
- Datorii
- 3.300 lei
- Capitaluri
- 37.450 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 8.481 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.481 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.481 lei
- Active imobilizate
- 14.676 lei
- Active circulante
- 61.441 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 31.724 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.717 lei
- Datorii
- 29 lei
- Capitaluri
- 73.836 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 48.770 lei
- Venituri totale
- 53.864 lei
- Cheltuieli totale
- 25.584 lei
- Profit brut
- 28.280 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.175 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.115 lei
- Active circulante
- 65.483 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 31.724 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.759 lei
- Datorii
- 29 lei
- Capitaluri
- 82.317 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului