TOPMAT SALES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Popești Leordeni, înmatriculată la 21 septembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- TOPMAT SALES S.R.L.
- CUI
- 43075660
- Nr. înmatriculare
- J23/4257/2020
- EUID
- ROONRC.J23/4257/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 septembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- BIRUINȚEI, nr. 31, bl. 2, ap. 7, tronson 1, parter, Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Localitate
- Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Cod poștal
- 77160
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.09.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MOCANU CRISTIAN-ILIE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 511 din 1.672 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, județul Ilfov, peste 69% dintre firmele clasei. Locul 16.142 din 40.494 în tot județul, și locul 30.145 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 29%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 376.646 lei | 100.875 lei | 0 | 125.326 lei | 21.732 lei | 101.115 lei |
| 2024 | 292.382 lei | 14.938 lei | 0 | 28.076 lei | 7.113 lei | 15.178 lei |
| 2023 | 221.630 lei | 47.436 lei | 1 | 64.904 lei | 23.628 lei | 41.276 lei |
| 2022 | 200 lei | -6.360 lei | 1 | 8.950 lei | 15.110 lei | -6.160 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 376.646 lei
- Venituri totale
- 379.953 lei
- Cheltuieli totale
- 259.687 lei
- Profit brut
- 120.266 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 100.875 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.480 lei
- Active circulante
- 122.846 lei
- Stocuri
- 63.681 lei
- Creanțe
- 1.619 lei
- Casa și conturi la bănci
- 57.546 lei
- Datorii
- 21.732 lei
- Capitaluri
- 101.115 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 292.382 lei
- Venituri totale
- 293.378 lei
- Cheltuieli totale
- 274.602 lei
- Profit brut
- 18.776 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.938 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.786 lei
- Active circulante
- 22.290 lei
- Stocuri
- 6.056 lei
- Creanțe
- 6.051 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.183 lei
- Datorii
- 7.113 lei
- Capitaluri
- 15.178 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 221.630 lei
- Venituri totale
- 221.658 lei
- Cheltuieli totale
- 164.448 lei
- Profit brut
- 57.210 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.436 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 64.904 lei
- Stocuri
- 832 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 64.072 lei
- Datorii
- 23.628 lei
- Capitaluri
- 41.276 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 200 lei
- Venituri totale
- 200 lei
- Cheltuieli totale
- 6.560 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.360 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.360 lei
- Active imobilizate
- 3.705 lei
- Active circulante
- 5.245 lei
- Stocuri
- 2.926 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.319 lei
- Datorii
- 15.110 lei
- Capitaluri
- -6.160 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4646 · Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Înmatriculare la registrul comerțului