Sari la conținut
Sâmbătă, 5 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

TOPLICONS GROUP S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ernei, Comuna Ernei, înmatriculată la 20 octombrie 2020.

Identitate

Denumire legală
TOPLICONS GROUP S.R.L.
CUI
43210880
Nr. înmatriculare
J26/1346/2020
EUID
ROONRC.J26/1346/2020
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
20 octombrie 2020

Sediu social

Adresă
ERNEI, nr. 792, Sat Ernei, Comuna Ernei, Mureș
Localitate
Sat Ernei, Comuna Ernei, Mureș
Cod poștal
547215

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 20.10.2020
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • TOPLICEANU COSTEL — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
120 mii lei02021: 23 mii lei2022: 120 mii lei2023: 33 mii lei2024: 31 mii lei2025: 3 mii lei20212022202320242025
Rezultat net
46 mii lei0-18 mii lei2021: -9 mii lei2022: 46 mii lei2023: 5 mii lei2024: -18 mii lei2025: -11 mii lei20212022202320242025

Poziție în sector

Locul 214 din 223 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4100, județul Mureș, peste 4% dintre firmele clasei. Locul 16.084 din 16.820 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 91%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20252.900 lei-11.425 lei37.982 lei25.160 lei12.822 lei
202430.653 lei-18.493 lei46.519 lei22.629 lei24.248 lei
202332.580 lei5.356 lei048.965 lei6.224 lei42.741 lei
2022120.292 lei45.712 lei145.814 lei8.430 lei37.384 lei
202122.550 lei-8.528 lei12.236 lei10.564 lei-8.328 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
2.900 lei
Venituri totale
2.900 lei
Cheltuieli totale
14.325 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
11.425 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
11.425 lei
Active imobilizate
34.831 lei
Active circulante
3.151 lei
Stocuri
Creanțe
0 lei
Casa și conturi la bănci
3.151 lei
Datorii
25.160 lei
Capitaluri
12.822 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
30.653 lei
Venituri totale
30.653 lei
Cheltuieli totale
49.146 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
18.493 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
18.493 lei
Active imobilizate
46.171 lei
Active circulante
348 lei
Stocuri
Creanțe
0 lei
Casa și conturi la bănci
348 lei
Datorii
22.629 lei
Capitaluri
24.248 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
32.580 lei
Venituri totale
32.580 lei
Cheltuieli totale
25.485 lei
Profit brut
7.095 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
5.356 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
2.700 lei
Active circulante
46.265 lei
Stocuri
Creanțe
0 lei
Casa și conturi la bănci
46.265 lei
Datorii
6.224 lei
Capitaluri
42.741 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
0

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑