TOP TRADING SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Sibiu, înmatriculată la 21 mai 1999.
Identitate
- Denumire legală
- TOP TRADING SRL
- CUI
- 11791164
- Nr. înmatriculare
- J32/255/1999
- EUID
- ROONRC.J32/255/1999
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 mai 1999
Sediu social
- Adresă
- Str. VASILE CARLOVA, nr. 19, sc. E, ap. 47, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Localitate
- Municipiul Sibiu, Sibiu
- Cod poștal
- 2400
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 9 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.05.1999
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOLDEA EUGEN NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Sibiu.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -150 lei | — | 457 lei | 38.913 lei | -38.456 lei |
| 2024 | — | -181 lei | — | 607 lei | 38.913 lei | -38.306 lei |
| 2023 | — | -317 lei | — | 502 lei | 38.627 lei | -38.125 lei |
| 2022 | — | -399 lei | — | 487 lei | 38.295 lei | -37.808 lei |
| 2021 | — | -535 lei | — | 464 lei | 37.873 lei | -37.409 lei |
| 2020 | — | -145 lei | — | 329 lei | 37.203 lei | -36.874 lei |
| 2019 | — | -1.183 lei | — | 373 lei | 37.103 lei | -36.730 lei |
| 2018 | — | -1.368 lei | — | 656 lei | 36.203 lei | -35.547 lei |
| 2017 | — | -1.121 lei | — | 527 lei | 34.705 lei | -34.178 lei |
| 2016 | — | -591 lei | — | 188 lei | 33.245 lei | -33.057 lei |
| 2015 | 35.000 lei | 26.113 lei | 1 | 36.724 lei | 69.190 lei | -32.466 lei |
| 2014 | 36.000 lei | 22.289 lei | 1 | 13.559 lei | 72.199 lei | -58.640 lei |
| 2013 | 17.369 lei | -35.964 lei | 1 | 1.878 lei | 82.746 lei | -80.868 lei |
| 2012 | 76.299 lei | -3.858 lei | 1 | 7.159 lei | 87.894 lei | -44.903 lei |
| 2011 | 89.548 lei | 1.559 lei | 1 | 5.123 lei | 82.000 lei | -41.045 lei |
| 2010 | 83.026 lei | -6.250 lei | 1 | 5.426 lei | 83.863 lei | -42.605 lei |
| 2009 | 120.141 lei | 7.390 lei | 1 | 15.654 lei | 87.841 lei | -36.355 lei |
| 2008 | 122.751 lei | 18.390 lei | 2 | 18.121 lei | 97.698 lei | -43.745 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 150 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 150 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 150 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 457 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 481 lei
- Casa și conturi la bănci
- -24 lei
- Datorii
- 38.913 lei
- Capitaluri
- -38.456 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 181 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 181 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 181 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 607 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 479 lei
- Casa și conturi la bănci
- 128 lei
- Datorii
- 38.913 lei
- Capitaluri
- -38.306 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 317 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 317 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 317 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 502 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 459 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43 lei
- Datorii
- 38.627 lei
- Capitaluri
- -38.125 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 399 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 399 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 399 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 487 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 432 lei
- Casa și conturi la bănci
- 55 lei
- Datorii
- 38.295 lei
- Capitaluri
- -37.808 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 535 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 535 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 535 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 464 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 381 lei
- Casa și conturi la bănci
- 83 lei
- Datorii
- 37.873 lei
- Capitaluri
- -37.409 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 145 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 145 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 145 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 329 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 282 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47 lei
- Datorii
- 37.203 lei
- Capitaluri
- -36.874 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.183 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.183 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.183 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 373 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 268 lei
- Casa și conturi la bănci
- 105 lei
- Datorii
- 37.103 lei
- Capitaluri
- -36.730 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.368 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.368 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.368 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 656 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 253 lei
- Casa și conturi la bănci
- 403 lei
- Datorii
- 36.203 lei
- Capitaluri
- -35.547 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.121 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.121 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.121 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 527 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 157 lei
- Casa și conturi la bănci
- 370 lei
- Datorii
- 34.705 lei
- Capitaluri
- -34.178 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 591 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 591 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 591 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 188 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 62 lei
- Casa și conturi la bănci
- 126 lei
- Datorii
- 33.245 lei
- Capitaluri
- -33.057 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.000 lei
- Venituri totale
- 35.000 lei
- Cheltuieli totale
- 7.837 lei
- Profit brut
- 27.163 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.113 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 36.724 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 36.724 lei
- Datorii
- 69.190 lei
- Capitaluri
- -32.466 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 36.000 lei
- Venituri totale
- 36.001 lei
- Cheltuieli totale
- 12.632 lei
- Profit brut
- 23.369 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.289 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.559 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 13.559 lei
- Datorii
- 72.199 lei
- Capitaluri
- -58.640 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 17.369 lei
- Venituri totale
- 17.419 lei
- Cheltuieli totale
- 52.860 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35.441 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.964 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.878 lei
- Stocuri
- 866 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.012 lei
- Datorii
- 82.746 lei
- Capitaluri
- -80.868 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 76.299 lei
- Venituri totale
- 76.314 lei
- Cheltuieli totale
- 77.883 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.569 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.858 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 7.159 lei
- Stocuri
- 2.742 lei
- Creanțe
- 2.674 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.743 lei
- Datorii
- 87.894 lei
- Capitaluri
- -44.903 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 89.548 lei
- Venituri totale
- 90.097 lei
- Cheltuieli totale
- 85.835 lei
- Profit brut
- 4.262 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.559 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 233 lei
- Active circulante
- 4.890 lei
- Stocuri
- 759 lei
- Creanțe
- 206 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.925 lei
- Datorii
- 82.000 lei
- Capitaluri
- -41.045 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 83.026 lei
- Venituri totale
- 83.348 lei
- Cheltuieli totale
- 86.373 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 3.025 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 6.250 lei
- Active imobilizate
- 1.634 lei
- Active circulante
- 3.792 lei
- Stocuri
- 2.844 lei
- Creanțe
- 689 lei
- Casa și conturi la bănci
- 259 lei
- Datorii
- 83.863 lei
- Capitaluri
- -42.605 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 120.141 lei
- Venituri totale
- 120.143 lei
- Cheltuieli totale
- 108.671 lei
- Profit brut
- 11.472 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 7.390 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 4.515 lei
- Active circulante
- 11.139 lei
- Stocuri
- 1.592 lei
- Creanțe
- 1.916 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.631 lei
- Datorii
- 87.841 lei
- Capitaluri
- -36.355 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 122.751 lei
- Venituri totale
- 122.946 lei
- Cheltuieli totale
- 101.482 lei
- Profit brut
- 21.464 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 18.390 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 3.215 lei
- Active circulante
- 14.906 lei
- Stocuri
- 1.603 lei
- Creanțe
- 1.819 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.484 lei
- Datorii
- 97.698 lei
- Capitaluri
- -43.745 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 1814 · Legătorie și servicii conexe (CAEN Rev.2)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (7)
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
1999
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului