TOP MAG ENERGY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 17 ianuarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- TOP MAG ENERGY S.R.L.
- CUI
- 45477760
- Nr. înmatriculare
- J40/598/2022
- EUID
- ROONRC.J40/598/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 ianuarie 2022
Sediu social
- Adresă
- MALCOCI, nr. 2, bl. 36, sc. 1, et. 3, ap. 22, CAMERA 1, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
- Cod poștal
- 51923
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.01.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GINGHINĂ GEORGE-FLORIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.540 din 1.740 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4322, municipiul București, peste 12% dintre firmele clasei. Locul 112.071 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 85%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30.500 lei | -31.906 lei | 1 | 10.996 lei | 0 lei | 10.996 lei |
| 2024 | 202.620 lei | 42.631 lei | 2 | 52.970 lei | 10.068 lei | 42.902 lei |
| 2023 | 105.413 lei | -48.485 lei | 1 | 20.684 lei | 9.763 lei | 10.921 lei |
| 2022 | 167.675 lei | 79.206 lei | 2 | 86.204 lei | 85.964 lei | 240 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.500 lei
- Venituri totale
- 30.500 lei
- Cheltuieli totale
- 62.197 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 31.697 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 31.906 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.996 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 10.996 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 10.996 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 202.620 lei
- Venituri totale
- 202.620 lei
- Cheltuieli totale
- 158.063 lei
- Profit brut
- 44.557 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.631 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 52.970 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 52.970 lei
- Datorii
- 10.068 lei
- Capitaluri
- 42.902 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 105.413 lei
- Venituri totale
- 105.413 lei
- Cheltuieli totale
- 153.001 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 47.588 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 48.485 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.684 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 20.684 lei
- Datorii
- 9.763 lei
- Capitaluri
- 10.921 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului