TOP HEAT RADIANT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 25 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- TOP HEAT RADIANT S.R.L.
- CUI
- 46722302
- Nr. înmatriculare
- J40/16708/2022
- EUID
- ROONRC.J40/16708/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 august 2022
Sediu social
- Adresă
- Timișoara, nr. 98E, BIROUL NR. 2, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IONESCU MARCEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 186 din 194 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4643, municipiul București, peste 5% dintre firmele clasei. Locul 117.767 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 127%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.763 lei | 6.204 lei | — | 9.878 lei | 1.804 lei | 8.074 lei |
| 2024 | 7.400 lei | 1.980 lei | — | 11.187 lei | 7.337 lei | 3.850 lei |
| 2023 | 19.110 lei | 7.832 lei | — | 14.503 lei | 4.801 lei | 9.702 lei |
| 2022 | — | -130 lei | — | 2.370 lei | 500 lei | 1.870 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.763 lei
- Venituri totale
- 16.763 lei
- Cheltuieli totale
- 9.415 lei
- Profit brut
- 7.348 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.204 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.878 lei
- Stocuri
- 900 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.978 lei
- Datorii
- 1.804 lei
- Capitaluri
- 8.074 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.400 lei
- Venituri totale
- 7.400 lei
- Cheltuieli totale
- 5.043 lei
- Profit brut
- 2.357 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.980 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 11.187 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 11.187 lei
- Datorii
- 7.337 lei
- Capitaluri
- 3.850 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.110 lei
- Venituri totale
- 19.110 lei
- Cheltuieli totale
- 9.786 lei
- Profit brut
- 9.324 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.832 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.503 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 14.503 lei
- Datorii
- 4.801 lei
- Capitaluri
- 9.702 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1623 · Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 2399 · Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 2751 · Fabricarea de aparate electrocasnice (CAEN Rev.2)
- 3314 · Repararea echipamentelor electrice (CAEN Rev.2)
- 4643 · Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 7211 · Cercetare- dezvoltare în biotehnologie (CAEN Rev.2)
- 7219 · Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie (CAEN Rev.2)
- 7220 · Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului