TOP DEALER BLACK S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 31 decembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- TOP DEALER BLACK S.R.L.
- CUI
- 42068680
- Nr. înmatriculare
- J40/17804/2019
- EUID
- ROONRC.J40/17804/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 decembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- VIITORULUI, nr. 112, et. PARTER, BIROUL 4, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.12.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ALMĂȘAN ALEXANDRU-SERGIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 187 din 298 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4669, municipiul București, peste 38% dintre firmele clasei. Locul 51.311 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 252%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 382.440 lei | 183.490 lei | 1 | 978.505 lei | 598.327 lei | 380.178 lei |
| 2024 | 108.560 lei | 42.714 lei | 1 | 836.638 lei | 793.684 lei | 42.954 lei |
| 2023 | 298.520 lei | 149.017 lei | 1 | 851.759 lei | 886.716 lei | -34.957 lei |
| 2022 | 274.761 lei | 91.132 lei | — | 490.852 lei | 351.840 lei | 139.012 lei |
| 2021 | 293.689 lei | 64.364 lei | — | 50.247 lei | 2.367 lei | 47.880 lei |
| 2020 | 116.950 lei | 65.165 lei | 1 | 106.594 lei | 41.229 lei | 65.365 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 382.440 lei
- Venituri totale
- 383.669 lei
- Cheltuieli totale
- 195.467 lei
- Profit brut
- 188.202 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 183.490 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 978.505 lei
- Stocuri
- 164.679 lei
- Creanțe
- 750.970 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.856 lei
- Datorii
- 598.327 lei
- Capitaluri
- 380.178 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 108.560 lei
- Venituri totale
- 128.564 lei
- Cheltuieli totale
- 84.564 lei
- Profit brut
- 44.000 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.714 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 836.638 lei
- Stocuri
- 194.575 lei
- Creanțe
- 630.715 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.348 lei
- Datorii
- 793.684 lei
- Capitaluri
- 42.954 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 298.520 lei
- Venituri totale
- 299.129 lei
- Cheltuieli totale
- 147.121 lei
- Profit brut
- 152.008 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 149.017 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 851.759 lei
- Stocuri
- 291.758 lei
- Creanțe
- 502.747 lei
- Casa și conturi la bănci
- 57.254 lei
- Datorii
- 886.716 lei
- Capitaluri
- -34.957 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului