Sari la conținut
Miercuri, 2 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiuneInactivă fiscal

TOP CLASS EVENTS & PRODUCTION S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, înmatriculată la 12 ianuarie 2022.

Identitate

Denumire legală
TOP CLASS EVENTS & PRODUCTION S.R.L.
CUI
45463315
Nr. înmatriculare
J52/22/2022
EUID
ROONRC.J52/22/2022
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
12 ianuarie 2022

Sediu social

Adresă
POPEȘTI, nr. 56G, Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu
Cod poștal
87153

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
da (din 16 iul)
RO e-Factura
da
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 12.01.2022
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • RADU MARINEL — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
271 mii lei02022: 271 mii lei2023: fără date2024: fără date202220232024
Rezultat net
223 mii lei0-28 mii lei2022: 223 mii lei2023: -28 mii lei2024: -28 mii lei202220232024

Poziție în sector

Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Giurgiu; ultimul an depus este 2024.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2024-28.082 lei77.021 lei0 lei77.021 lei
2023-28.082 lei105.103 lei0 lei105.103 lei
2022271.300 lei222.985 lei232.074 lei8.889 lei223.185 lei
Toți indicatorii

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
28.082 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
28.082 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
28.082 lei
Active imobilizate
70.925 lei
Active circulante
6.096 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
6.096 lei
Datorii
0 lei
Capitaluri
77.021 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
28.082 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
28.082 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
28.082 lei
Active imobilizate
99.007 lei
Active circulante
6.096 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
6.096 lei
Datorii
0 lei
Capitaluri
105.103 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
271.300 lei
Venituri totale
271.300 lei
Cheltuieli totale
40.339 lei
Profit brut
230.961 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
222.985 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
127.090 lei
Active circulante
104.984 lei
Stocuri
Creanțe
90.000 lei
Casa și conturi la bănci
14.984 lei
Datorii
8.889 lei
Capitaluri
223.185 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2026

    • Declarată inactivă fiscal de ANAF
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înmatriculare la registrul comerțului