TOOZ GLOBAL CONSULT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Tamași, Comuna Corbeanca, înmatriculată la 17 decembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- TOOZ GLOBAL CONSULT S.R.L.
- CUI
- 37071507
- Nr. înmatriculare
- J23/5615/2019
- EUID
- ROONRC.J23/5615/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 decembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- Monaco, nr. 31, Lot 5, Sat Tamași, Comuna Corbeanca, Ilfov
- Localitate
- Sat Tamași, Comuna Corbeanca, Ilfov
- Cod poștal
- 77068
Contact
- Telefon
- 0766 364 015
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 4 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 16.12.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- DRAGOMIR GABRIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 94.971 lei | -24.477 lei | 1 | 235.150 lei | 115.199 lei | 119.951 lei |
| 2023 | 250.850 lei | 107.108 lei | 1 | 322.319 lei | 161.976 lei | 160.343 lei |
| 2022 | 254.125 lei | 35.681 lei | 1 | 309.413 lei | 256.177 lei | 53.236 lei |
| 2020 | 284.484 lei | 122.758 lei | 1 | 314.721 lei | 81.663 lei | 233.058 lei |
| 2019 | 14.917 lei | -93.840 lei | 1 | 207.447 lei | 97.147 lei | 110.300 lei |
| 2018 | 115.245 lei | 49.257 lei | 1 | 314.351 lei | 110.212 lei | 204.139 lei |
| 2017 | 208.539 lei | 154.682 lei | 1 | 158.663 lei | 3.781 lei | 154.882 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 94.971 lei
- Venituri totale
- 94.971 lei
- Cheltuieli totale
- 118.439 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.468 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.477 lei
- Active imobilizate
- 164.096 lei
- Active circulante
- 71.054 lei
- Stocuri
- 25.467 lei
- Creanțe
- 38.025 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.562 lei
- Datorii
- 115.199 lei
- Capitaluri
- 119.951 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 250.850 lei
- Venituri totale
- 250.850 lei
- Cheltuieli totale
- 141.535 lei
- Profit brut
- 109.315 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 107.108 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 165.638 lei
- Active circulante
- 156.681 lei
- Stocuri
- 37.291 lei
- Creanțe
- 85.490 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.900 lei
- Datorii
- 161.976 lei
- Capitaluri
- 160.343 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 254.125 lei
- Venituri totale
- 254.125 lei
- Cheltuieli totale
- 215.929 lei
- Profit brut
- 38.196 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.681 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 177.562 lei
- Active circulante
- 131.851 lei
- Stocuri
- 33.900 lei
- Creanțe
- 82.040 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.911 lei
- Datorii
- 256.177 lei
- Capitaluri
- 53.236 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4652 · Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4742 · Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4743 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017