TOMEGEA SPEDITION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Boroaia, Comuna Boroaia, înmatriculată la 11 martie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- TOMEGEA SPEDITION S.R.L.
- CUI
- 43897148
- Nr. înmatriculare
- J33/493/2021
- EUID
- ROONRC.J33/493/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 martie 2021
Sediu social
- Adresă
- Cot Maftei, nr. 284, Sat Boroaia, Comuna Boroaia, Suceava
- Localitate
- Sat Boroaia, Comuna Boroaia, Suceava
- Cod poștal
- 727040
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.03.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TOMEGEA ANDREEA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Suceava; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 404.136 lei | 1.254 lei | 1 | 302.137 lei | 10.603 lei | 318.793 lei |
| 2023 | 245.688 lei | 27.790 lei | 1 | 368.409 lei | 50.871 lei | 317.538 lei |
| 2022 | 937.365 lei | 265.515 lei | 2 | 496.448 lei | 206.700 lei | 289.748 lei |
| 2021 | 424.895 lei | 24.133 lei | 1 | 257.709 lei | 233.476 lei | 24.233 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 404.136 lei
- Venituri totale
- 405.253 lei
- Cheltuieli totale
- 403.791 lei
- Profit brut
- 1.462 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.254 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 18.839 lei
- Active circulante
- 283.298 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 185.631 lei
- Casa și conturi la bănci
- 97.667 lei
- Datorii
- 10.603 lei
- Capitaluri
- 318.793 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 245.688 lei
- Venituri totale
- 402.495 lei
- Cheltuieli totale
- 368.339 lei
- Profit brut
- 34.156 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.790 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 39.936 lei
- Active circulante
- 328.473 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 146.099 lei
- Casa și conturi la bănci
- 182.374 lei
- Datorii
- 50.871 lei
- Capitaluri
- 317.538 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 937.365 lei
- Venituri totale
- 944.260 lei
- Cheltuieli totale
- 670.741 lei
- Profit brut
- 273.519 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 265.515 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 190.151 lei
- Active circulante
- 306.297 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 168.489 lei
- Casa și conturi la bănci
- 137.808 lei
- Datorii
- 206.700 lei
- Capitaluri
- 289.748 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 424.895 lei
- Venituri totale
- 426.195 lei
- Cheltuieli totale
- 397.892 lei
- Profit brut
- 28.303 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.133 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 255.625 lei
- Active circulante
- 2.084 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.054 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30 lei
- Datorii
- 233.476 lei
- Capitaluri
- 24.233 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului