TOMAL ROMGAZ S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Târgoviște, înmatriculată la 29 noiembrie 2017.
Firma nu este în funcțiune: în insolvență. Firma se află într-o procedură de insolvență sau faliment. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- TOMAL ROMGAZ S.R.L.
- CUI
- 38549287
- Nr. înmatriculare
- J15/1572/2017
- EUID
- ROONRC.J15/1572/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 noiembrie 2017
Sediu social
- Adresă
- DOMNEASCA, nr. 33, Municipiul Târgoviște, Dâmbovița
- Localitate
- Municipiul Târgoviște, Dâmbovița
Contact
- Telefon
- 0760 706 060
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 28 martie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- faliment (cod 1070, din 8 iul)
- este sub incidența Legii nr. 85/2014 (cod 1139, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Obligații fiscale restante (ANAF)
Compania figurează în lista publicată de ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante la data de 30 iunie 2026, cu un total de 633.863 lei.
- Obligații principale
- 618.522 lei
- Accesorii (dobânzi și penalități)
- 15.341 lei
- Din care contestate
- 0 lei
- Mențiune ANAF
- Faliment
Defalcare pe bugete
| Buget | Principale | Accesorii | Contestate |
|---|---|---|---|
| Bugetul de stat | 222.021 lei | 5.892 lei | — |
| Bugetul asigurărilor sociale de stat | 280.699 lei | 6.433 lei | — |
| Bugetul asigurărilor pentru șomaj | — | — | — |
| Fondul național unic de asigurări sociale de sănătate | 115.802 lei | 3.016 lei | — |
Lista ANAF cuprinde doar obligațiile restante peste pragurile legale (art. 162 din Codul de procedură fiscală), așa cum erau înregistrate la data de 30 iunie 2026 și neachitate până la publicare. Între timp sumele pot fi achitate, eșalonate sau contestate.
Clasamentul restanțelor fiscale din Dâmbovița →
Sursa: ANAF, lista obligațiilor fiscale restante la 30 iunie 2026, preluată la 2 sept.
Reprezentanți
- GOICEA ALEXANDRU — administrator special
- CHINDIA SPRL — lichidator judiciar
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.322.703 lei | -277.726 lei | 17 | 300.660 lei | 961.851 lei | -661.191 lei |
| 2023 | 1.531.454 lei | -480.332 lei | 20 | 371.563 lei | 755.028 lei | -383.465 lei |
| 2022 | 1.498.320 lei | -159.714 lei | 20 | 640.803 lei | 543.936 lei | 96.867 lei |
| 2021 | 1.758.264 lei | 256.341 lei | 19 | 597.461 lei | 340.880 lei | 256.581 lei |
| 2020 | 1.216.984 lei | 39.121 lei | 17 | 261.701 lei | 222.340 lei | 39.361 lei |
| 2019 | 900.099 lei | 17.649 lei | 15 | 208.539 lei | 190.680 lei | 17.859 lei |
| 2018 | 467.548 lei | 96.387 lei | 11 | 151.640 lei | 55.103 lei | 96.537 lei |
| 2017 | — | -50 lei | — | 200 lei | 50 lei | 150 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.322.703 lei
- Venituri totale
- 1.333.402 lei
- Cheltuieli totale
- 1.571.411 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 238.009 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 277.726 lei
- Active imobilizate
- 103.818 lei
- Active circulante
- 196.842 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 118.455 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78.387 lei
- Datorii
- 961.851 lei
- Capitaluri
- -661.191 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 17
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.531.454 lei
- Venituri totale
- 1.543.670 lei
- Cheltuieli totale
- 2.008.730 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 465.060 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 480.332 lei
- Active imobilizate
- 168.737 lei
- Active circulante
- 202.826 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 91.520 lei
- Casa și conturi la bănci
- 111.306 lei
- Datorii
- 755.028 lei
- Capitaluri
- -383.465 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 20
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.498.320 lei
- Venituri totale
- 1.502.638 lei
- Cheltuieli totale
- 1.647.753 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 145.115 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 159.714 lei
- Active imobilizate
- 226.467 lei
- Active circulante
- 414.336 lei
- Stocuri
- 211.235 lei
- Creanțe
- 167.697 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.404 lei
- Datorii
- 543.936 lei
- Capitaluri
- 96.867 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 20
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.758.264 lei
- Venituri totale
- 1.789.503 lei
- Cheltuieli totale
- 1.516.022 lei
- Profit brut
- 273.481 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 256.341 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 268.650 lei
- Active circulante
- 328.811 lei
- Stocuri
- 35.520 lei
- Creanțe
- 186.022 lei
- Casa și conturi la bănci
- 107.269 lei
- Datorii
- 340.880 lei
- Capitaluri
- 256.581 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 19
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.216.984 lei
- Venituri totale
- 1.283.984 lei
- Cheltuieli totale
- 1.233.537 lei
- Profit brut
- 50.447 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.121 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 85.211 lei
- Active circulante
- 176.490 lei
- Stocuri
- 64.565 lei
- Creanțe
- 29.577 lei
- Casa și conturi la bănci
- 82.348 lei
- Datorii
- 222.340 lei
- Capitaluri
- 39.361 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 17
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 900.099 lei
- Venituri totale
- 1.004.369 lei
- Cheltuieli totale
- 979.420 lei
- Profit brut
- 24.949 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.649 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 70.646 lei
- Active circulante
- 137.893 lei
- Stocuri
- 14.986 lei
- Creanțe
- 41.262 lei
- Casa și conturi la bănci
- 81.645 lei
- Datorii
- 190.680 lei
- Capitaluri
- 17.859 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 15
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 467.548 lei
- Venituri totale
- 476.548 lei
- Cheltuieli totale
- 375.485 lei
- Profit brut
- 101.063 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 96.387 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.915 lei
- Active circulante
- 143.725 lei
- Stocuri
- 2.691 lei
- Creanțe
- 32.442 lei
- Casa și conturi la bănci
- 108.592 lei
- Datorii
- 55.103 lei
- Capitaluri
- 96.537 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 50 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 50 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 50 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 50 lei
- Capitaluri
- 150 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 24 de cumpărături directe, de la 15 autorități contractante (2021–2025) · valoare însumată de cel mult 346 mii lei
- 3 contracte atribuite, de la 2 autorități contractante (2022–2023) · valoare însumată de cel mult 7,2 mil. lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Comuna Manesti (Primaria Manesti)3 atribuiri · cel mult 7,1 mil. lei
- COMUNA VACARESTI3 atribuiri · cel mult 247 mii lei
- Comuna Voinesti (Consiliul Local Voinesti)o atribuire · cel mult 115 mii lei
- COMUNA BUCIUMENI2 atribuiri · cel mult 26 mii lei
- LICEUL "VOIEVODUL MIRCEA"2 atribuiri · cel mult 25 mii lei
- COMUNA GURA OCNITEI (PRIMARIA GURA OCNITEI DAMBOVITA)o atribuire · cel mult 21 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă2 loturi
RACORDARE LA CONDUCTA DE GAZE A GRADINITEI BRATESTII DE JOS , COMUNA VACARESTI,JUDETUL DAMBOVITA
33.057,87 lei · COMUNA VACARESTI · CPV 45232141-2 Instalatii de incalzire (Rev.2)
- Cumpărare directă
Verificari IUGN
3.400 lei · Spitalul Municipal Moreni · CPV 50800000-3 Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Cumpărare directă
PROIECTARE,MODIFICARE ,EXECUTIE SI PIF IUGN SCOALA GENERALA
16.277,30 lei · COMUNA VULCANA-PANDELE · CPV 45300000-0 Lucrari de instalatii pentru cladiri (Rev.2)
- Cumpărare directă
ACHIZIŢIE LUCRĂRI EXECUŢIE INSTALAŢII UTILIZARE GAZE NATURALE
6.912,71 lei · COMUNA ŞOTÂNGA · CPV 45300000-0 Lucrari de instalatii pentru cladiri (Rev.2)
- Contract nr. 3702
Lucrari de izolare termica (Rev.2)
3.576.817 lei · Comuna Manesti (Primaria Manesti) · CPV 45321000-3 · Procedura simplificata
Clasamentul contractelor publice din Dâmbovița →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 10 noiembrie 2021 și 22 septembrie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- faliment (8 iul → prezent)
- este sub incidența Legii nr. 85/2014 (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: este sub incidența Legii nr. 85/2014
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului