TOMA STRATEGIC LOGISPED S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 27 iunie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- TOMA STRATEGIC LOGISPED S.R.L.
- CUI
- 48395932
- Nr. înmatriculare
- J40/11823/2023
- EUID
- ROONRC.J40/11823/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 iunie 2023
Sediu social
- Adresă
- FOIȘORULUI, nr. 122-124, sc. A, PARTER, SPATIUL COMERCIAL -BIROUL NR.2, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 31183
Contact
- Telefon
- 0751 165 102
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 23 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 26 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.06.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- TOMA MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 570 din 2.286 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, municipiul București, peste 75% dintre firmele clasei. Locul 26.768 din 132.982 în tot județul, și locul 27.628 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 62%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.190.163 lei | 22.192 lei | 2 | 432.257 lei | 404.877 lei | 42.647 lei |
| 2024 | 736.426 lei | 16.835 lei | 1 | 220.539 lei | 216.195 lei | 20.455 lei |
| 2023 | 232.835 lei | 3.420 lei | 1 | 265.323 lei | 261.703 lei | 3.620 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.190.163 lei
- Venituri totale
- 1.201.598 lei
- Cheltuieli totale
- 1.152.414 lei
- Profit brut
- 49.184 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.192 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 349.569 lei
- Active circulante
- 82.688 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 45.289 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.399 lei
- Datorii
- 404.877 lei
- Capitaluri
- 42.647 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 736.426 lei
- Venituri totale
- 737.063 lei
- Cheltuieli totale
- 704.903 lei
- Profit brut
- 32.160 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.835 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 143.255 lei
- Active circulante
- 77.284 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 35.343 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.941 lei
- Datorii
- 216.195 lei
- Capitaluri
- 20.455 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 232.835 lei
- Venituri totale
- 233.492 lei
- Cheltuieli totale
- 227.791 lei
- Profit brut
- 5.701 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.420 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 198.708 lei
- Active circulante
- 66.615 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.857 lei
- Casa și conturi la bănci
- 51.758 lei
- Datorii
- 261.703 lei
- Capitaluri
- 3.620 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului