TOMA C. VISION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 15 octombrie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- TOMA C. VISION S.R.L.
- CUI
- 50716295
- Nr. înmatriculare
- J2024031579007
- EUID
- ROONRC.J2024031579007
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 octombrie 2024
Sediu social
- Adresă
- PERICLE GHEORGHIU, nr. 17, et. PARTER, CAMERA 2, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
- Cod poștal
- 50226
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.10.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- TOMA CARMEN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 964 din 2.495 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, municipiul București, peste 61% dintre firmele clasei. Locul 44.808 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 484%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 476.229 lei | 389.260 lei | 1 | 750.802 lei | 364.582 lei | 389.380 lei |
| 2024 | 81.500 lei | 69.500 lei | 1 | 74.769 lei | 5.169 lei | 69.600 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 476.229 lei
- Venituri totale
- 481.951 lei
- Cheltuieli totale
- 78.524 lei
- Profit brut
- 403.427 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 389.260 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 750.802 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 317.605 lei
- Casa și conturi la bănci
- 433.197 lei
- Datorii
- 364.582 lei
- Capitaluri
- 389.380 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 81.500 lei
- Venituri totale
- 81.500 lei
- Cheltuieli totale
- 9.604 lei
- Profit brut
- 71.896 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 69.500 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 74.769 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 27.428 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.341 lei
- Datorii
- 5.169 lei
- Capitaluri
- 69.600 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului