TOI DPSTORE PRIMUS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 6 ianuarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- TOI DPSTORE PRIMUS S.R.L.
- CUI
- 45432165
- Nr. înmatriculare
- J40/143/2022
- EUID
- ROONRC.J40/143/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 ianuarie 2022
Sediu social
- Adresă
- ALEXANDRIA, nr. 17, bl. 26, sc. B, et. 2, ap. 23, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
- Cod poștal
- 51525
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.01.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HUIDU DENISA-NICOLETA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3.472 din 4.307 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, municipiul București, peste 19% dintre firmele clasei. Locul 120.156 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 76%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.369 lei | -4.651 lei | — | 19.849 lei | 38.139 lei | -18.290 lei |
| 2024 | 46.480 lei | -6.345 lei | — | 54.317 lei | 73.614 lei | -19.297 lei |
| 2023 | 73.421 lei | -15.465 lei | — | 62.183 lei | 75.134 lei | -12.951 lei |
| 2022 | 55.580 lei | 2.314 lei | — | 25.415 lei | 23.101 lei | 2.314 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.369 lei
- Venituri totale
- 13.824 lei
- Cheltuieli totale
- 18.475 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.651 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.651 lei
- Active imobilizate
- 3.263 lei
- Active circulante
- 16.586 lei
- Stocuri
- 11.144 lei
- Creanțe
- 578 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.864 lei
- Datorii
- 38.139 lei
- Capitaluri
- -18.290 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.480 lei
- Venituri totale
- 46.517 lei
- Cheltuieli totale
- 52.862 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.345 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.345 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 54.317 lei
- Stocuri
- 27.275 lei
- Creanțe
- 20.139 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.903 lei
- Datorii
- 73.614 lei
- Capitaluri
- -19.297 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 73.421 lei
- Venituri totale
- 76.501 lei
- Cheltuieli totale
- 91.966 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.465 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.465 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 62.183 lei
- Stocuri
- 29.270 lei
- Creanțe
- 14.912 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.001 lei
- Datorii
- 75.134 lei
- Capitaluri
- -12.951 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 55.580 lei
- Venituri totale
- 55.851 lei
- Cheltuieli totale
- 51.902 lei
- Profit brut
- 3.949 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.314 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 38 lei
- Active circulante
- 25.377 lei
- Stocuri
- 11.622 lei
- Creanțe
- 11.885 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.870 lei
- Datorii
- 23.101 lei
- Capitaluri
- 2.314 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului