TOADER & SON TECHNICAL CORPORATION BUSINESS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Unirea, Comuna Unirea, înmatriculată la 7 august 2017.
Identitate
- Denumire legală
- TOADER & SON TECHNICAL CORPORATION BUSINESS SRL
- CUI
- 38071840
- Nr. înmatriculare
- J1/1109/2017
- EUID
- ROONRC.J1/1109/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 august 2017
Sediu social
- Adresă
- MIHAI VITEAZU, nr. 266, Sat Unirea, Comuna Unirea, Alba
- Localitate
- Sat Unirea, Comuna Unirea, Alba
- Cod poștal
- 517785
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 9 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.08.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BALMUȘ TOADER — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 10 din 10 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3320, județul Alba, peste 10% dintre firmele clasei. Locul 6.038 din 10.678 în tot județul, și locul 4.270 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 45%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 162.538 lei | 13.957 lei | 1 | 526.897 lei | 377.286 lei | 149.640 lei |
| 2024 | 294.133 lei | 13.382 lei | 1 | 281.090 lei | 145.436 lei | 135.683 lei |
| 2023 | 902.121 lei | 122.696 lei | 2 | 677.441 lei | 291.302 lei | 386.168 lei |
| 2022 | 359.470 lei | 116.320 lei | 1 | 556.988 lei | 293.545 lei | 263.472 lei |
| 2020 | 645.250 lei | 50.189 lei | 2 | 757.198 lei | 385.544 lei | 371.683 lei |
| 2019 | 498.518 lei | 192.158 lei | 2 | 364.584 lei | 43.106 lei | 321.494 lei |
| 2018 | 172.274 lei | 137.170 lei | 1 | 195.397 lei | 48.040 lei | 147.972 lei |
| 2017 | 13.176 lei | 10.592 lei | 1 | 28.683 lei | 17.881 lei | 10.802 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 162.538 lei
- Venituri totale
- 162.952 lei
- Cheltuieli totale
- 146.556 lei
- Profit brut
- 16.396 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.957 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 29 lei
- Active circulante
- 526.868 lei
- Stocuri
- 203.629 lei
- Creanțe
- 260.936 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.303 lei
- Datorii
- 377.286 lei
- Capitaluri
- 149.640 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 294.133 lei
- Venituri totale
- 343.153 lei
- Cheltuieli totale
- 325.691 lei
- Profit brut
- 17.462 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.382 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 29 lei
- Active circulante
- 281.061 lei
- Stocuri
- 45.381 lei
- Creanțe
- 212.605 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.075 lei
- Datorii
- 145.436 lei
- Capitaluri
- 135.683 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 902.121 lei
- Venituri totale
- 918.970 lei
- Cheltuieli totale
- 787.269 lei
- Profit brut
- 131.701 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 122.696 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 38.624 lei
- Active circulante
- 638.817 lei
- Stocuri
- 197.628 lei
- Creanțe
- 384.958 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56.231 lei
- Datorii
- 291.302 lei
- Capitaluri
- 386.168 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 359.470 lei
- Venituri totale
- 368.129 lei
- Cheltuieli totale
- 248.206 lei
- Profit brut
- 119.923 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 116.320 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 80.728 lei
- Active circulante
- 476.260 lei
- Stocuri
- 198.811 lei
- Creanțe
- 215.382 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.067 lei
- Datorii
- 293.545 lei
- Capitaluri
- 263.472 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 645.250 lei
- Venituri totale
- 647.997 lei
- Cheltuieli totale
- 593.307 lei
- Profit brut
- 54.690 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.189 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 164.937 lei
- Active circulante
- 592.261 lei
- Stocuri
- 127.862 lei
- Creanțe
- 19.403 lei
- Casa și conturi la bănci
- 444.996 lei
- Datorii
- 385.544 lei
- Capitaluri
- 371.683 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 498.518 lei
- Venituri totale
- 593.993 lei
- Cheltuieli totale
- 396.198 lei
- Profit brut
- 197.795 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 192.158 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 29 lei
- Active circulante
- 364.555 lei
- Stocuri
- 22.023 lei
- Creanțe
- 79.293 lei
- Casa și conturi la bănci
- 263.239 lei
- Datorii
- 43.106 lei
- Capitaluri
- 321.494 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 172.274 lei
- Venituri totale
- 172.527 lei
- Cheltuieli totale
- 32.705 lei
- Profit brut
- 139.822 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 137.170 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 29 lei
- Active circulante
- 195.368 lei
- Stocuri
- 17.143 lei
- Creanțe
- 47.041 lei
- Casa și conturi la bănci
- 131.184 lei
- Datorii
- 48.040 lei
- Capitaluri
- 147.972 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.176 lei
- Venituri totale
- 13.176 lei
- Cheltuieli totale
- 2.452 lei
- Profit brut
- 10.724 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.592 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 153 lei
- Active circulante
- 28.530 lei
- Stocuri
- 16.000 lei
- Creanțe
- 537 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.993 lei
- Datorii
- 17.881 lei
- Capitaluri
- 10.802 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- 8 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante (2021–2024) · valoare însumată de cel mult 158 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU6 atribuiri · cel mult 123 mii lei
- LUCRARI DRUMURI SI PODURI DAMBOVITA SA2 atribuiri · cel mult 35 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Releu automat +soclu de fixare Rielo
3.931,59 lei · SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU · CPV 31670000-3 Piese electrice pentru masini sau pentru aparate (Rev.2)
- Cumpărare directă
Reparatie arzator Rielo, statie de asflat
14.931,03 lei · SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU · CPV 50000000-5 Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Cumpărare directă2 loturi
Piese schimb statie asfalt IMA 45
34.839,70 lei · SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU · CPV 42142100-7 Piese pentru elemente de angrenare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Pilota complecta arzator RIELO statie de asfalt
29.857,20 lei · SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU · CPV 34320000-6 Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Service ,constatare defect arzator statie asfalt
1.494 lei · SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU · CPV 71630000-3 Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 3 martie 2021 și 28 august 2024. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 3320 · Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale (CAEN Rev.2)
- 4931 · Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători (CAEN Rev.2)
- 9511 · Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului